Marlona Wayansa jest oficjalnie kochającym ojcem dwóch przystojnych młodych mężczyzn po przemianie swojego najstarszego dziecka. Oddział gwiazdy „Strasznego filmu”, dawniej znany jako Amai, obecnie nosi imię Kai.

Chociaż ojciec 23-latka słynie z oburzających talentów komediowych, artysta niedawno przyznał, że potrzebuje czasu i edukacji, aby zaakceptować swojego nowego syna. Po objęciu Kaia otwartymi ramionami nowojorczyk jest gotowy pomóc rodzicom transpłciowych dzieci, robiąc to, co potrafi najlepiej.

Marlon Wayans ma plany na specjalną komedię o dzieciach transpłciowych

Kiedy współscenarzysta serialu „Marlon” powitał na świecie dwójkę dzieci ze swoją byłą partnerką Angelą Zackery, nie spodziewał się, że najstarszy z nich zostanie synem. Pomimo tego, że zmiana nie była łatwa do zrozumienia i zaakceptowania, dumny ojciec pokochał Kaia takim, jakim jest.

51-latek podczas niedawnego występu w „The Breakfast Club” zachwycał się swoim nowym synem, wyjaśniając, jak zmiana 23-latka wpłynęła na dynamikę ich rodziny. Marlon przyznał się, że po pojawieniu się Kaia „całkowicie zaprzeczał”, ale początkowy szok przezwyciężył dzięki edukacji.

Wyniki szkolne gwiazdy „Nagiej” były widoczne podczas jego rozmowy, gdy zwracał się do Kaia z miłością i akceptacją. Niestety ojciec dwójki dzieci będzie musiał popracować nad zaimkami, ponieważ przypadkowo w wywiadzie pomylił syna z płcią, ale jego wysiłki są godne pochwały.

To nie wszystko! Aby uczcić swój nowy status, Marlon planuje pomóc osobom w podobnej sytuacji z uśmiechem przejść tę trudną drogę. 51-latek ogłosił, że jego nowa komedia specjalna „Rainbow Child” skupi się na kwestiach związanych z transformacją i, miejmy nadzieję, ułatwi ten proces innym rodzicom dzieci transpłciowych.

Gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy czerni” nie podzieliła się konkretnym okresem przemiany Kaia ani nie zdradziła, kiedy powstanie jego specjalny komediowy odcinek. Jednak w wywiadzie „New Yorker” wyjaśnił, że nadchodzący projekt pokaże jego przemianę w roli rodzica. U Marlona słowa:

„Moja przemiana w roli rodzica, przejście od ignorancji i zaprzeczenia do pełnej bezwarunkowej miłości i akceptacji. Wiedzą, że ich kocham. Widzą, że się staram i jestem szczęśliwy, ale muszę szanować ich życzenia.

Aktor „Nad krawędzią” zauważył, że pragnął, aby jego dzieci mogły być sobą, zaznaczając, że skoro on nie może ich zaakceptować, to jak świat miałby je kochać? Kochający ojciec dwójki dzieci oświadczył:

„Jeśli nie mogą tego osiągnąć w domu z ojcem i matką, jak do cholery mam ich wysłać w świat z taką pewnością siebie? Jestem po prostu dumny z tego, że są nimi.”

To nie było pierwsze wsparcie Marlona dla Kaia. Jak udostępnił Strona szósta, osobowość telewizyjna obroniła swoje dziecko przed trollami w czerwcu 2019 r. po tym, jak podczas Miesiąca Dumy napisał do ówczesnego 19-latka słodką wiadomość.

„Szczęśliwa duma z mojej dumy i radości. Nie zmieniłbym w Tobie ani jednej, denerwującej rzeczy. Kocham cię na Księżyc wokół Słońca, przez galaktyki i z powrotem” – czytamy w poście komika na Instagramie.

Niestety, niektórzy krytykowali jego wsparcie, ale Marlon odpowiedział: „Ma 19 lat. Jest tym, kim jest, dopóki nie wybierze inaczej. Kochaj ją za nią, a nie za to, kim chcę, żeby była.

MEGA

Jeśli chodzi o drugiego syna komika, Shawna, gwiazda „Requiem dla snu” nie podzieliła się publicznie wieloma szczegółami na temat młodego mężczyzny. Jednak 3 lutego 2002 roku powitał chłopca u boku swojego byłego kochanka Zackery’ego.

Marlon Wayans we wzruszającym poście złożył hołd swojemu zmarłemu ojcu Howellowi Wayansowi

Kilka miesięcy przed ogłoszeniem zmiany Kaia Marlon stanął w obliczu emocjonalnej bitwy po stracie ukochanego ojca, Howella Wayansa. Patriarcha słynnej rodziny Wayans zmarł w wieku 86 lat, pozostawiając dziesięcioro dzieci.

Aktor „GI Joe: The Rise of Cobra” uhonorował swojego zmarłego ojca na Instagramie, dzieląc się zdjęciem, na którym łączy się z Howellem podczas wydarzenia. Artysta opisał to urocze zdjęcie długim podpisem, zastanawiając się, w jaki sposób zmarły zainspirował go do stania się mężczyzną, którym jest dzisiaj.

Według Marlona jego ojciec zawsze odpowiadał „tylko mężczyzną”, gdy pytał, kim chce zostać. Dodatkowo zanotował: „Mój tata mawiał: «Człowiek dba o siebie i swoje obowiązki. Jego rodzina jest zawsze NAJWAŻNIEJSZA. Od tego dnia chciałem być MĘŻCZYZNĄ.

Gwiazda „Dance Flick” przyznała, że ​​Howell inspirował innych i modlił się, aby młodsze pokolenie wyrosło na takiego jak Howell. „Jeśli istnieje niebo, wiem, że siedzisz w VIP-ie, popijając najlepsze wino, jakie Jezus może zrobić…” – komik zakończył swój hołd.Źródło

Previous articleDlaczego David Cameron wrócił na front polityczny w Wielkiej Brytanii?
Next articleOntario: Ujawniono nekrolog i przyczynę śmierci Izzy’ego Salangsanga

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here