Chrisa Jacksona/Getty Images

Księżna Kate Middleton uhonorował zmarłą królową Elżbietę II podczas uroczystości z okazji Dnia Pamięci z rodziną królewską w sobotę 11 listopada.

41-letnia księżna Walii miała na sobie naszyjnik z potrójnych pereł, który najwyraźniej pochodził z kolekcji biżuterii zmarłej królowej. Biżuterię zestawiła z czarną sukienką i tradycyjną szpilką w czerwone maki podczas Festiwalu Pamięci w Royal Albert Hall w Londynie.

Perły były ulubieńcami Elżbiety, która na koronację otrzymała od swojego ojca, króla Jerzego IV, potrójny sznur. Zmarły król co roku obdarowywał Elżbietę perłą na jej urodziny, aby zanim skończyła 18 lat, miała elegancki naszyjnik.

Naszyjnik Kate wygląda na ten sam, który nosiła wcześniej z kultowej kolekcji monarchy podczas lunchu z przywódcami Wspólnoty Narodów w pałacu Buckingham na dwa dni przed pogrzebem królowej we wrześniu 2022 r.

Perły są tradycyjnie uważane za odpowiednią biżuterię żałobną, która pasowała na sobotnią uroczystość. Festiwal Pamięci to coroczny koncert upamiętniający wszystkich, którzy stracili życie w konfliktach zbrojnych. Dzień Pamięci upamiętnia tych, którzy zginęli w siłach zbrojnych, a podczas całego weekendu odbędzie się kilka wydarzeń, podczas których rodzina królewska odda hołd zmarłym weteranom.

Księżna Kate subtelnie składa hołd królowej Elżbiecie II biżuterią z okazji Dnia Pamięci
Chrisa Jacksona/Getty Images

Kate uczestniczyła w corocznym pokazie wraz z mężem książę William, Król Karol III, Królowa Kamila, książe Edward, Księżna Zofia, Księżniczka Anna I Sir Timothy’ego Laurence’a.

Ponad rok po śmierci królowej księżna Walii próbuje przerobić swój wizerunek w rodzinie królewskiej.

Księżna Kate uczciła urodziny królowej Elżbiety II, nosząc kolczyki

Powiązany: Więź księżnej Kate i królowej Elżbiety II na przestrzeni lat

Szczególny związek. Księżniczka Kate nawiązała więź z królową Elżbietą II, kiedy została członkiem rodziny królewskiej i przez lata szukała u monarchy inspiracji. Kate została księżną Cambridge, kiedy poślubiła księcia Williama w kwietniu 2011 r., ale jej przedstawienie królowej miało miejsce trzy lata wcześniej w William’s […]

„Od śmierci królowej Kate czuje się w centrum uwagi bardziej niż kiedykolwiek” – wyjaśniło źródło w najnowszym numerze magazynu Tygodnik „Nas”., teraz na stoiskach. „Jest w nowym etapie swojego życia i chce, aby jej wizerunek i działania to odzwierciedlały. Kate zwykła portretować idealną, kobiecą żonę, matkę i opiekunkę. Teraz chce być postrzegana jako potężna i życzliwa przywódczyni organizacji humanitarnych”.

Kate – która ma dzieci – księcia Jerzego (10 lat), księżniczkę Charlotte (8 lat) i księcia Louisa (5 lat) z Williamem – „chce, aby ludzie postrzegali ją jako silną przywódczynię, kogoś, kto jest w stanie przenieść tytuł królowej nowemu pokoleniu”. – wyjaśnił insider.

Jednak nadal jest przede wszystkim mamą i chce nadal być praktycznym rodzicem, mimo że jej harmonogram jest wypełniony większą liczbą zajęć. Przyszła królowa czuje się zajęta, ale nie jest to złe.

„Królowa postawiła tak wysokie standardy, a Kate wychodzi na każde wydarzenie, czując ten ciężar” – wyjaśniło źródło. „Ale ona naprawdę kocha swoją pracę, więc jest to radosny rodzaj presji”.

Źródło

Previous articleRewizja IRR funduszu inwestycyjnego Maharlika alarmuje Rep. Castro
Next articleAndre Iguodala poprowadzi związek zawodników NBA w obliczu zmian w kierownictwie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here