Ta nominacja do nagrody Grammy jest wysublimowana.

Ryan Goslingpracuje nad lalka Barbie było więcej niż wystarczające. W końcu jego poruszająca internetowa ballada z filmu „I’m Just Ken” właśnie zdobyła nominację do nagrody Grammy 2024 w kategorii Najlepsza piosenka napisana dla mediów wizualnych.

Jeśli piosenka rzeczywiście zwycięży na ceremonii rozdania nagród, nagroda Grammy trafi do autorów piosenek „I’m Just Ken”, choć Ryan oczywiście zostanie doceniony za asystę.

To ukłon nie powinno być zaskoczeniem, ponieważ tego lata piosenka znalazła się nawet na liście 100 przebojów magazynu Billboard, co było wówczas nowym osiągnięciem twórczym aktora.

W rzeczywistości, lalka Barbie ścieżka dźwiękowa spotkała się z dużym uznaniem Akademii Nagrań, zdobywając aż 11 nominacji na przyszłoroczną ceremonię. (Aby zobaczyć całą listę nominacji na rok 2024, kliknij tutaj.)

Wśród wielu ukłonów znajdują się m.in Billie Eilish„What Was I Made For” w kategoriach Płyta i Piosenka roku, a także Najlepsze solowe wykonanie popowe. Tor zmierzy się również z A „I’m Just Ken” w kategorii Najlepsza piosenka napisana dla mediów wizualnych.

Źródło

Previous articleFilm Chazzy Shankill TikTok: Czy Shazzy Shankill żyje czy nie żyje?
Next articleBitwa o finał Pucharu Świata w rugby 2027: Sydney czy Melbourne?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here