Jackie Goldschneidera „naprawdę dobrze się bawił”. Prawdziwe gospodynie domowe z New Jerseyale jest taki moment, którego nie chce przeżywać ponownie.

„O Boże, w tej chwili o godz Małgorzata [Josephs’] walka z domem Teresa [Giudice] na kanapie” – powiedziała wyłącznie Jackie, lat 47 Tygodnik „Nas”. w najnowszym odcinku „Housewives’ Happy Hour” na pytanie, której sceny wolałaby unikać ponownego oglądania.

Wracając do kłótni w sezonie 11, podczas której Jackie porównała bezpodstawne plotki o oszustwach do zażywania narkotyków przez córkę Teresy, Gię, Jackie przyznała: „Mogłabym nie dokonać analogii”.

Jackie jeszcze raz opowiedziała, jak źle się czuje z powodu tej wymiany zdań, gdy zapytano ją o „największy żal wszechczasów” z programu. – Cóż, analogia – potwierdziła.

Nicole Weingart/Brawo

W sezonie 11 RHONJktóry wyemitowano w 2021 r., Teresa, lat 51, twierdziła, że ​​słyszała męża Jackie, Evana Goldschneidera, zdradza ją na siłowni. Jackie później skonfrontowała się z Teresą w sprawie rozpowszechniania plotek bez dowodów i porównała bezpodstawne oskarżenie Teresy do Jackie mówiącej ludziom, że Gia „koksuje łazienkę” na przyjęciach, ponieważ „gdzieś to usłyszała”.

„Nie rozsiewałem plotek o Gii. Podałem analogię” – powiedziała wyłącznie Jackie Nas o kłótni, która miała miejsce w lutym 2021 r. „Myślę, że prawie wszyscy powiedzą, że to analogia, a prawda jest taka, że ​​w życiu Teresy nie ma nikogo innego, kogo mógłbym jej wytłumaczyć. Kiedy mówisz coś o kimś, kogo kochasz, niezależnie od tego, czy jest to prawda, czy nie, to boli, wiesz?

Jackie później przeprosiła 22-letnią Gię i nalegała podczas swojego wystąpienia w marcu 2021 r Obejrzyj na żywo, co się dzieje z Andym Cohenem że jej „zamiarem nigdy nie było skrzywdzenie Gii”.

Teresa ze swojej strony opowiedziała Andy’ego Cohena w lutym, choć nadal uważa, że ​​analogia Jackie „była błędna”, ujawniła „wybaczyła” swojemu partnerowi za tę uwagę.

Jackie z RHONJ publikuje wspomnienia o wychodzeniu z zaburzeń odżywiania

Powiązany: Kompletny przewodnik dla każdej prawdziwej gospodyni domowej, która napisała książkę

Wspomnij o tym wszystkim — w książce! Wiele Prawdziwych Gospodyń Domowych założyło własne marki kosmetyków i linie odzieży, ale nie ma bardziej popularnej rozrywki w ramach tej serii niż pisanie książki. Na przestrzeni lat ponad 40 gospodyń domowych, byłych i obecnych, zostało autorkami, pisząc wszystko, od poradników samopomocy po książki dla dzieci i […]

Tymczasem Jackie opowiedziała Nas podczas rozmowy „Housewives’ Happy Hour” stwierdziła, że ​​dramat Gii i Teresy nie jest jej jedynym żalem na ekranie. „Nigdy nie przeżyłam, mówiąc światu, że nie robię tego mojemu mężowi” – ​​drażniła się, odnosząc się do momentu, w którym powiedziała swoim przyjaciołom w 10. sezonie: „Żydówki nie robią loda.”

Przyznała się Nas„Mój tata nie lubił oglądać tego w kółko, ale nie żałuję”.

Obejrzyj ekskluzywny film powyżej, aby zobaczyć więcej wyznań Jackie z „Housewives Happy Hour”, w tym także te Prawdziwe gospodynie domowe z Salt Lake City gwiazda chce przeprowadzić się do New Jersey.

Z raportem Christiny Garibaldi

Źródło

Previous articleMusk doradza Zełenskiemu w sprawie kontrofensywy
Next articleOd pionierek feministycznych po profesjonalistów – historyczna podróż najstarszego kobiecego klubu golfowego na świecie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here