Isabela Merced to jedna z gwiazd Sony i Marvel’s Pani Web. Jednak aktorka wkrótce przejdzie do DC Universe, aby zagrać rolę Hawkgirl w Dziedzictwo Supermana.

Podczas światowej premiery filmu Marvela, w którym grają razem z Dakotą Johnson i Sydneyem Sweeneyem, Merced rozmawiała Termin ostateczny o wylądowaniu w filmie DC.

„James Gunn to jeden z tych facetów, którzy lubią mieć wokół siebie grupę ludzi, którzy przez cały czas opiekują się jego filmami i są to najlepsi z najlepszych” – powiedział nam Merced. „Są tak dobrzy w tym, co robią, a ufa się im tak bardzo, że komunikacja jest niesamowita. I po prostu cieszę się, że jestem tego częścią. Cieszę się, że mi ufa.”

O procesie przesłuchań do roli w filmie Merced powiedział: „Testy były obszerne” i „Przesłuchania były obszerne”. Zaletą bycia w filmie Gunna jest to, że ma teraz bezpośredni numer telefonu reżysera „i po prostu do niego piszemy. To jest szalone.”

Dziedzictwo Supermana wkrótce rozpocznie się produkcja, a do kin wejdzie 11 lipca 2025 r.

Merced ma napięty harmonogram zdjęć w tym roku, ponieważ ujawniła również, że rozpoczęła zdjęcia do drugiego sezonu serialu Ostatni z nas.

„Gwiazdy naprawdę się układają. Do obsady dołączyło kilku moich przyjaciół, z którymi od dawna pracuję w tej branży” – droczyła się z drugim sezonem. „Nie mogę powiedzieć, kto właśnie dołączył. Ale on jest niesamowity. Jest przyszłą supergwiazdą, a w moich oczach już nią jest.”

Merced również miał same dobre rzeczy do powiedzenia na temat swojej partnerki Kaitlyn Dever, nazywając ją „jedną z najbardziej utalentowanych aktorek, z jakimi kiedykolwiek pracowałem”.

„Mieliśmy jeden dzień zdjęć do mnie, jako że Deena i muszę powiedzieć, że w pewnym sensie zjedliśmy, nie będę kłamać” – powiedziała. „Byłem wielkim fanem drugiej części gry. Grałem w nią przez jeden weekend. A potem zastanawiałem się, jak to przełoży się na telewizję”.

Kontynuowała: „A Craig Mazin jest jedną z najgenialniejszych osób, a właściwie, moim zdaniem, geniuszem. Jestem pewien, że gdyby zrobili test, odkryliby, że to prawda. A on po prostu ma sposób na ożywienie tych postaci, jakiego nikt nie byłby w stanie wymyślić w tak krótkim czasie. Kocham go. On jest niesamowity.”

Obejrzyj, jak Merced opowiada o swojej roli w Pani Web w poniższym filmie.Źródło

Previous articleByły premier Tajlandii Thaksin Shinawatra zostanie uwolniony: raporty
Next articleKalendarium związku Roba Gronkowskiego i Camille Kostek