Odśwież, aby uzyskać najnowsze…: Lionsgate’a Igrzyska Śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach bardzo (bardzo) o włos przekroczyło granicę 100 milionów dolarów na całym świecie w weekend otwarcia, ale przy szacunkowej 98,5 mln dolarów do niedzieli na całym świecie. Prequel wyreżyserowany przez Francisa Lawrence’a uzyskał nieco wyższe wyniki niż prognozy sprzed klatek za granicą 54,5 mln dolarów z 87 międzynarodowych rynków kasowych. Przeszkoda w dotarciu do kamienia milowego stulecia była krajowa i wyniosła 44 mln dolarów w porównaniu z oczekiwaniami na ponad 50 mln dolarów.

Do najważniejszych otwarć na rynkach zagranicznych należą m.in Wielka Brytania z numerem 1 wynoszącym 6,7 mln dolarów, Niemcy również na pierwszym miejscu z kwotą 4,8 mln dolarów, Chiny na trzecim miejscu z kwotą 4,5 mln dolarów, Francja z 4,1 mln dolarów na pierwszym miejscu i Meksyk również na pierwszym miejscu z kwotą 3,7 mln dolarów. Ogólnie rzecz biorąc, rozumiemy, że w Ameryce Łacińskiej osiągnięto pewne lepsze wyniki.

W Chiny, nie ma jeszcze oceny oglądalności Maojana, chociaż krytycy Doubana oceniają ją na 7,1, co jest porównywalne z pierwszym filmem, a nie najniższym z serii. Maoyan przewiduje obecnie, że finał wyniesie 7,1 mln dolarów, co będzie jednak najniższym wynikiem Igrzyska Śmierci wydanych tam tytułów. Nie spodziewaliśmy się wielkich rzeczy po Chinach – ubiegłe lata były dla tamtejszego Hollywood innym okresem, a lokalne gusta w ostatnim czasie znacznie zwróciły się do wewnątrz.

W IMAX globalny zysk wyniósł 7,3 mln dolarów, w tym 3,2 mln dolarów z 74 rynków zagranicznych (z czego 700 tys. dolarów pochodziło z Chin, co stanowi 15% całości kwoty ogólnokrajowej).

Jak zauważył Antoni, Ptaki śpiewające i węże kosztuje ponad 100 mln dolarów, z czego 65% jest finansowane ze sprzedaży zagranicznej, a kolejne 20 mln dolarów pochodzi z niemieckich ulg podatkowych.

Wracając do pozostałości po nieudanym debiucie w zeszły weekend, Disney/Marvel’s Cuda spadł o 67% za granicą, co stanowi największy spadek w historii dla drugiej klatki zdjęcia Disneya MCU. Dodało 19,5 mln dolarów na 52 rynkach materialnych. Międzynarodowy wpływ zbliża się do 100 milionów dolarów, obecnie wynosi 96,3 mln dolarów przez niedzielę. Globalnie jest to godz 161,3 mln dolarów.

Było kilka ładowni nr 1 i 2 (zarówno ogółem, jak i obejmujących taryfy pozalokalne). Znaczące numery 2 znajdowały się we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Australii, Korei, Brazylii i Meksyku.

Pięć najlepszych rynków do tej pory to Chiny (14,7 mln dolarów), Wielka Brytania (7,2 mln dolarów), Indonezja (5,2 mln dolarów), Korea (4,8 mln dolarów) i Francja (4,8 mln dolarów).

Z 271,8 mln dolarów na całym świecie do dzisiaj, Universal/Blumhouse’s pięć nocy u Freddy’ego osiągnął szczyt Zakonnica 2 stać się najbardziej dochodowym horrorem 2023 roku.

Freddy i cała ekipa dodali 9,9 mln dolarów z 78 rynków zagranicznych w tej sesji, co oznacza spadek o 52% w porównaniu z ostatnią. Cume offshore jest teraz 139,2 mln dolarówwykonując zgodnie z Zakonnica 2 I Przywoływanie 2 i powyżej Annabelle wraca do domu I Podstępny: Czerwone drzwi w tym samym miejscu na tych samych rynkach.

Przekroczono żywotność Szkło stać się drugim co do wielkości tytułem Blumhouse w historii na arenie międzynarodowej (jest to już film nr 2 Blumhouse na świecie, za Podział).

Korea to nowa pozycja w ramówce, która zadebiutowała z kwotą 2,5 miliona dolarów za najlepszy hollywoodzki debiut horroru roku. To był mecz nr 1 z największym łukiem Blumhouse w dobie pandemii. Start jest powyżej Annabelle wraca do domu, Podstępne czerwone drzwi I Zakonnica 2.

Pięć najlepszych rynków do tej pory to Meksyk (20,7 mln dolarów), Wielka Brytania (12,5 mln dolarów), Brazylia (10 mln dolarów), Australia (8,4 mln dolarów) i Hiszpania (7,2 mln dolarów)

Animacje Universal/DreamWorks Trolle łączą siły przekroczył w ten weekend globalny poziom 100 mln dolarów, do czego przyczynił się mocny start na rynku krajowym i po wczesnym, rozłożonym w czasie wdrażaniu na morzu, które rozpoczęło się na początku października.

W sumie gra na 66 rynkach zagranicznych, dodaje 6,7 mln dolarów tę ramkę, aby podnieść międzynarodową sumę wyników 76,4 mln dolarów i na całym świecie 108,1 mln dolarów.

Główne rynki, które jeszcze nie zostaną udostępnione, to Australia pod koniec tego miesiąca i Korea w grudniu.

Pięć najlepszych rynków do tej pory to Wielka Brytania (18 mln dolarów), Francja (10 mln dolarów), Niemcy (6,1 mln dolarów), Meksyk (5,6 mln dolarów) i Brazylia (5,1 mln dolarów).

WIĘCEJ…

Źródło

Previous articleJak oglądać kanał Hallmark bez kabla – CNET
Next articleNBA: Giannis Antetokounmpo zdobywa 40 punktów, Bucks są najlepszymi Mavericksami

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here