Fani i miłośnicy „Igrzyska Śmierci” franczyza może teraz odetchnąć z ulgą, gdy wszystko wygląda dobrze!

Firma zajmująca się produkcją serialu poczyniła ogromne postępy w zakresie uderzania SAG-AFTRA związku zawodowego w sprawie kolejnej raty, która ma zostać wkrótce wypłacona. Szczegóły porozumienia ujawniły, że związek pozwoli obsadzie promować film według własnego uznania, nawet podczas trwania strajku.

Wszystko wprawia w ruch nowy sezon „Igrzysk Śmierci”.

SAG-AFTRA zawarła tymczasową umowę z Lionsgate dotyczącą rozpoczęcia promocji nadchodzącego filmu „Igrzyska Śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach”.

Film wejdzie do kin 17 listopada i przewiduje, że w ciągu pierwszych trzech dni od premiery powinien zebrać aż 50 milionów dolarów.

Akcja nowego filmu Igrzyska Śmierci rozgrywa się 64 lata przed wydarzeniami z książki i filmu, w którym występują Jennifer Lawrence w roli Katniss Everdeen i jej współpracowników, Rachel Zegler, Peter Dinklage, Hunter Schafer, Jason Schwartzman, Tom Blyth i Viola Davis.

Ciekawa obsada sprawia, że ​​film może pobić rekordy kasowe i kinowe, zwłaszcza w następstwie przełomowego porozumienia pomiędzy Lionsgate i SAG-AFTRA. Jesienią wiele filmów odnotowało ogromny spadek sprzedaży biletów ze względu na brak rozgłosu ze strony obsady opartej na zasadach SAG-AFTRA.

Kolejną gwiazdą, która zabezpieczyła tymczasową umowę SAG-AFTRA, jest Taylor Swift za jej trasę koncertową „Taylor Swift: The Eras Tour”, którą intensywnie promowała i której towarzyszyła kilka występów na premierze 11 października w The Grove w Los Angeles oraz w mediach społecznościowych.

Za Termin ostatecznyInny Umowy przejściowe SAG-AFTRA to „Priscilla”, „Żelazny pazur”, „Sen Scenariusz” i „D–s the Musical”, a ich obsada pojawia się na premierach festiwali filmowych i galach wręczania nagród.

Strajk SAG-AFTRA rozpoczął się 14 lipca i nadal trwa, a różni aktorzy opowiadają o swoich doświadczeniach z niskimi zarobkami i niewystarczającymi dodatkami od producentów i studiów filmowych.

Regulamin strajku stanowił, że aktorzy nie mogą brać udziału w produkcjach filmowych i telewizyjnych oraz nie mogą brać udziału w produkcjach filmowych i telewizyjnych oraz w wydarzeniach promocyjnych.

Mile widziany rozwój dla obsady „Igrzysk śmierci”.

Decyzja związku SAG-AFTRA spotkała się z ogromnym uznaniem i solidarnością ze strony obsady serialu na odpowiednich stronach w mediach społecznościowych. Aktorka Rachel Zegler przesłał Instagram post w następstwie tej wiadomości opatrzono długim podpisem, który brzmiał:

„Jestem niezmiernie wdzięczny @lionsgate I @sagaftra za ciężką pracę podczas całego strajku, aby dojść do porozumienia, które umożliwi nam udział w prasie i promocji naszego filmu, który wejdzie do kin 17 listopada”.

Zegler dodała, że ​​wysiłki Lionsgate pokazują, że studia i związek mogą dojść do porozumienia i docenić ciężką pracę aktorów i aktorek, pisząc:

„kręcenie tego filmu było bez wątpienia jednym z najlepszych doświadczeń w moim dotychczasowym życiu. nie mogę się doczekać, aż podzielę się z wami wszystkimi, fanami, większą ilością materiałów zza kulis, dzięki którym takie doświadczenia są osiem milionów razy lepsze. będzie mnóstwo moich pięknych przyjaciół z obsady, a także wyrazy uznania dla naszej załogi, która jest wypełniona ludźmi, których tak bardzo kocham. (więc uważaj na tę przestrzeń! nadejdzie więcej.).”

Post zbiegł się również z rocznicą jej i jej chłopaka, podczas której podzieliła się także zdjęciem, w którym wyraziła swoje podekscytowanie możliwością zobaczenia wszystkich na trasie prasowej.

Josha Andresa Rivery poszedł w jego ślady także na swoim Instagramie I załadowany plakat filmowy z jego udziałem, któremu towarzyszyło zdjęcie jego i Zeglera na planie. Podpis brzmiał:

“Dziękuję @lionsgate I @sagaftra za osiągnięcie porozumienia i umożliwienie nam promocji naszego filmu! 17 listopada przyjdź do teatru i obejrzyj mój cosplay jako nastoletni chłopak! Również wyczyn. @rachelzeglerpozdrawiam 2 lata i 2 filmy później.”

Tom Blyth dodany do zbioru podziękowań i wdzięczności dla organu SAG-AFTRA w miarę jego przesyłania A plakat swojej postaci z filmu i napisał:

„Jestem bardzo wdzięczny, że Lionsgate dzisiaj zintensyfikowało działania i podpisało umowę @sagaftra Porozumienia przejściowego, wykazując, że żądania naszego związku są uczciwe i słuszne. Mam teraz nadzieję, że studia AMPTP pójdą ich śladem i wszyscy będziemy mogli wrócić do pracy. Uwielbiam ten film i nie mogę się doczekać, aż podzielę się nim z fanami!”Źródło

Previous articleRepublikański senator Tim Scott kończy kampanię prezydencką w 2024 roku
Next articleDarius Slay ujawnia swoje przemyślenia na temat 2 debiutantów QB

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here