Rose Ayling-Ellis zawsze wygląda niezwykle stylowo i często przekracza granice, jeśli chodzi o wybory modowe, w tym najnowszy, oszałamiający skórzany zestaw.

Jednak nikt nie mógł się spodziewać jej najnowszej kreacji, będącej żartobliwą wersją znacznie droższego, designerskiego looku. Po opublikowaniu zrzutu ekranu przedstawiającego spódnicę z ręcznika Balenciagi za 695 funtów, Rose w swoich relacjach na Instagramie przedstawiła własną próbę – i wyglądała na gotową na basen!

Zwyciężczyni konkursu Strictly 2021 pozowała wraz z mamą i przyjaciółką, wszystkie w strojach kąpielowych, a Rose wybrała przycięty czarny numer i dopasowane okulary.

ZOBACZ: Rose Ayling-Ellis z Strictly po szczerym spotkaniu ujawnia, że ​​tęskni za partnerem do tańca Giovannim Pernice

Wszystkie trzy kobiety miały także na sobie domowe spódnice z ręczników owinięte wokół talii, a Rose stała pośrodku, wskazując prawą stopę do przodu. Przybrała ponurą minę i ukrywała oczy za goglami, podpisując czarno-białe zdjęcie: „Koszt: 0 funtów”.

Twardo stąpająca po ziemi gwiazda pozostaje jedną z ulubienic widzów programu tanecznego BBC dzięki wspaniałej współpracy z zawodowym tancerzem Giovannim Pernice. Na początku tego miesiąca para spotkała się ponownie, aby spędzić wyjątkowy wieczór, bawiąc się razem baletem w Royal Opera House.

©Instagram
Rose Ayling-Ellis modelująca domową spódnicę z ręcznika

Przed występem zjedli posiłek, podczas którego Giovanni dokuczał swojej przyjaciółce z powodu jej „śmierdzącego oddechu”.

Po przedstawieniu Giovanni i Rose pozowali z tancerką baletową i nauczycielką Mayarą Magri, a Giovanni wypełniał komplementy pod adresem profesjonalnej tancerki, gdy ten był zachwycony: „Są tancerze, a potem są TANCERZE! Jakim talentem jest ta kobieta @maymagriofficial”. Dodał: „Dziękujemy @salscalzo @royaloperahouse za gościnę! Wspaniały wieczór w czystej postaci”.

Giovanni Pernice na stojąco z Rose Ayling-Ellis© Ken McKay/ITV/Shutterstock
Parę łączy słodka przyjaźń

Zakończył post emoji serca i baletek. Rose była wyraźnie pod wrażeniem występu jako pierwsza EastEnders Gwiazda udostępniła klip, na którym próbuje wykonać kilka baletowych pozycji.

Próbowała utrzymać równowagę, po czym zachichotała, gdy przegrała bitwę. „Najwyraźniej zainspirowała się” – zażartował Giovanni w swoim podpisie.

Rose Ayling-Ellis i Giovanni Pernice© Jonathan Hordle/Shutterstock
Rose i Giovanni są ulubieńcami widzów

Duet łączy bliskie relacje, a kiedy aktorka zdobyła upragnioną nagrodę podczas The Stage Debut, urodzona we Włoszech profesjonalna tancerka jako jedna z pierwszych złożyła jej gratulacje. Giovanni zdecydował się załączyć ciąg emoji z czerwonymi miłosnymi sercami, które natychmiast przyciągnęły setki „polubień”.

Fani Rose również szybko podzielili się świątecznymi wiadomościami. Jeden z nich krzyknął: „Gratulacje, Rose, w pełni zasłużyłeś – wniosłaś tyle życia, radości i zabawy do postaci Celii”, a inny dodał: „Gratulacje! W pełni zasłużone i wielkie TAK dla twojego podpisu!”

róża ubrana w zielony aksamitny garnitur ©Instagram
Róż jest zawsze stylowy

Ale Włoch też lubi dokuczać aktorce i zrobił to w uroczy sposób na początku tygodnia. W piątek Giovanni udostępnił film ze swoją byłą partnerką do tańca, składając jej życzenia z okazji 29. urodzin.

Z okazji wyjątkowego dnia Rose Giovanni nie zachwycał się ich więzią, zamiast tego zdecydował się udostępnić bezczelny klip, na którym aktorka próbuje wydobyć trochę jedzenia z zębów!

Rose Ayling Ellis próbuje językiem wydostać się z ust©Instagram
Giovanni udostępnił bezczelny film z Rose

Na szczerym nagraniu Rose widziała, jak próbowała użyć języka i palca, aby wypchnąć kawałek jedzenia, po czym zakończyła klip kaszlem.

CZYTAĆ: Giovanni Pernice ekscytuje fanów karierą związaną z tańcem po odejściu z zespołu Strictly

Oprócz wiadomości Giovanni powiedział po prostu: „Wszystkiego najlepszego” i dodał ciąg emotikonów.

Źródło

Previous articleŚmierć Jeffreya Huarda: zmarł dyrektor duchowy seminarium
Next articleNiezbędne produkty na bezstresowe Święto Dziękczynienia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here