Kel Mitchell, gwiazda Dobry burger 2, przedstawia aktualne informacje o stanie zdrowia po otrzymaniu informacji, że był hospitalizowany. The Wszystko to ałun udostępnił na Instagramie film, w którym wyjaśnia, co dokładnie mu się przydarzyło.

„Tym, którzy są ciekawi ostatnich wydarzeń i mojego dobrego samopoczucia, doceń troskę i przesłanie miłości w swój sposób. To powinno wprowadzić pewną jasność” – czytamy w podpisie postu.

W filmie Mitchell mówi: „Byłem na zakupach, gdy nagle cały pokój zaczął wirować. Pomyślałem więc: „Muszę się odwodnić, więc muszę się napić wody i zjeść”. Kiedy to zrobiłem, cała prawa strona mojego ramienia była zdrętwiała i nie mogłem przełykać. Wtedy wpadłam w panikę. I tak pojechałem do szpitala.”

Mitchell powiedział, że kiedy został przyjęty do szpitala, przeprowadzono na nim pewne badania i nie przeszedł testu rąk i nóg, stwierdzając: „Nie mogłem poruszać prawą ręką”, co wpłynęło na jego zdolności motoryczne. Następnie lekarze zlecili tomografię komputerową, która wyjaśniła jego stan.

„W rzeczywistości był to wybrzuszony dysk, będący wynikiem wcześniejszej kontuzji, który uciskał nerw, naśladując wszystkie objawy, przez które przechodziłem” – dodał. „Dziękuję Bogu, że jestem dobry. Dziękuję wszystkim za wszystkie modlitwy w komentarzach. Nawet ci szaleni. Widziałem komunikat: „Daj mu do kroplówki trochę napoju pomarańczowego”.

Źródło

Previous articleNajlepsi dostawcy Internetu w Gainesville na Florydzie — CNET
Next articleVictor Wembanyama’s hard launch to NBA stardom

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here