Dom Letni: Winnica Marty gwiazda Jaśmin Ellis Cooper nie może się doczekać narodzin syna — ale jest zawiedziona mężem, Silasa Coopera, nie będzie obecny przy dostawie.

„Wspiera mnie tak bardzo, jak tylko może, będąc tysiące mil stąd. I wie, że jestem w dobrych rękach, jeśli chodzi o moich współlokatorów, więc było wspaniale” – powiedziała wyłącznie Jasmine, lat 31. Tygodnik „Nas”. na BravoCon w piątek, 3 listopada. „Ale z drugiej strony oboje jesteśmy silni jako jednostki, więc trzymam to tutaj. Trzyma go tam dla kraju.

Silas, 32 lata, ogłoszono w marcu 2022 r za pośrednictwem Instagrama że został oficerem rezerwy armii po odbyciu szkolenia 1500 km od swojego domu w Nowym Jorku. Jego rodzina pochodzi z Liberii i zauważył, że jednym z powodów, dla których wstąpił do rezerwy wojskowej, było to, że Ameryka „przyjęła mnie i moją rodzinę w czasie, gdy mój ojczysty kraj był w stanie wojny”.

Tymczasem Jasmine ogłosiła w listopadzie, że ona i Silas spodziewają się pierwszego dziecka. „Silas i ja powitamy Baby Cooper w lutym 2024 r.” – napisała wówczas na Instagramie.

Powiązany: Ogłoszenia gwiazd ciąży w 2023 r.: gwiazdy, które się spodziewają

Gwiazdy Hollywood, w tym Brody Jenner i Logic, ogłosiły w 2023 roku, że powiększają swoje rodziny, witając nowe dzieci. 1 stycznia Jenner poinformował, że jego obecna narzeczona, Tia Blanco, jest w ciąży z ich pierwszym dzieckiem. „Na dobry początek nowego roku chcielibyśmy skorzystać z okazji i złożyć życzenia wszystkim naszym przyjaciołom i rodzinie […]

Kolega z obsady Brii Flemingtymczasem powiedziano Nas że zmiana w wyglądzie Jasmine wzbudziła podejrzenia, że ​​jest w ciąży.

„Po raz pierwszy ją zobaczyłem i pomyślałem: twoje piersi wyglądają na duże. Dostałeś pracę z cyckami? A ona wtedy po prostu powiedziała: nie. A ja na to: OK, super” – powiedziała Bria Nas. „Ale kiedy się dowiedziałem, pomyślałem: «Wiedziałem». Tylko piersi to zdradziły.

Summer House Martha's Vineyard Star Jasmine Ellis Cooper mówi, że mąż Silas będzie tęsknił za narodzinami dziecka 339

Jasmine Ellis Cooper, Silas Cooper. Brawo (2)

Według Bravo, Jasmine i Silas poznali się w aplikacji randkowej Hinge. Para zaręczyła się w 2021 roku, a pobrali się w czerwcu 2022 roku w Portsmouth w stanie Rhode Island.

Jeśli chodzi o założenie rodziny, były króliczek Playboya nie przejmował się tym, czy ich dziecko będzie chłopcem, czy dziewczynką.

„Szczerze mówiąc, chciałam po prostu mieć zdrowe dziecko. Nie sądzę, że przejmowaliśmy się płcią” – wyjaśniła Jasmine. „Byliśmy po prostu podekscytowani założeniem rodziny, a przeprowadzka do nowego pomieszczenia naszego oddziału w zeszłym roku była bardzo skomplikowana, ale mamy naprawdę dobrą wioskę i świetnych przyjaciół i czuję, że to naprawdę dobry początek czegoś nowego”.

Jasmine stwierdziła, że ​​gdy jej mąż był w wojsku, zdecydowanie brakowało mu Silasa podczas kręcenia drugiego sezonu serialu latem.

Pary przeżyły rzeczywistość TV Curse Snooki-Polizzi-and-Jionni-LaValle melissa joe gorga

Powiązany: Pary, które przetrwały klątwę reality show (jak dotąd)

Kto powiedział, że prawdziwa miłość nie istnieje w reality TV? Choć wydaje się, że panuje tendencja, że ​​wiele małżeństw w reality show kończy się rozwodem, wciąż istnieją pary w reality show, które pokonują wszelkie przeciwności losu! Czasami chodzi o spotkanie właściwej osoby we właściwym czasie. Wydawało się, że tak jest […]

„Zapoznał mnie z Martą Vineyard” – skomentowała. Więc jego nieobecność tam była dziwna.

Bria również czuła, że ​​ich Domek letniskowy rodzina była niepełna.

„To był brakujący element naszej grupy przyjaciół, ponieważ on, jakby chodził po domu. Był po prostu bardzo szczęśliwy i można go usłyszeć, więc gdy go tam nie było, zawsze pośredniczył w wielu dramatach” – wspomina Bria w rozmowie z nami. „Czujesz, że jego obecność zniknęła. Mamy więc ten brakujący element. Wow. Tęsknimy za nim. Musieliśmy zrobić kilka FaceTimes, ale to nie to samo.

Oryginalny Domek letniskowy miał premierę w Bravo w styczniu 2017 r. i śledził grupę przyjaciół, którzy dzielą dom w Hamptons w weekendy między Świętem Pamięci a Świętem Pracy. Jego sukces doprowadził do dwóch spin-offów; Dom Zimowy I Dom Letni: Winnica Marty.

Pracownik Bravo zobaczył na Instagramie zdjęcie Silasa i jego przyjaciół spędzających wakacje w Martha’s Vineyard i skontaktował się z nim, aby część serii. Zdjęcia do pierwszego sezonu serialu Vineyard trwały 15 dni późnym latem 2022 roku w miejscowości Edgartown. Po udanym sezonie 1, którego premiera odbyła się w maju 2023 r., sezon 2 zadebiutuje w 2024 r.

Fleming powiedział, że lokalni mieszkańcy ciepło przyjęli obsadę po ich powrocie do winnicy w sierpniu 2023 roku.

„To było wiele zajęć, wiele wycieczek, wiele odbudowanych relacji” – skomentowała. „Daliśmy się poznać dookoła. Ludzie uwielbiali, że tam byliśmy.”

Summer House Martha's Vineyard Star Jasmine Ellis Cooper mówi, że mąż Silas będzie tęsknił za narodzinami dziecka 337
Stephanie Diani/Brawo

Sezon 1 również miał trochę dramatyzmu Mariah Torres została wyrzucona z domu w trzecim odcinku po tym, jak popchnęła Brię podczas kłótni. Mariah (32 l.) nie pojawiła się w żadnym z pozostałych pięciu odcinków sezonu.

Jasmine nie chciała zdradzić szczegółów na temat drugiego sezonu, jednak stwierdziła, że ​​będzie zabawnie.

„W tym sezonie to zupełnie inna kolejka górska. Wiem, że w zeszłym sezonie zabraliśmy was na kolejkę górską” – powiedziała. „Emocjonalne, ale w tym sezonie będziesz cieszyć się jazdą”.Źródło

Previous articleAby uwolnić Krym, ukraińskie siły specjalne stosują śmiałe naloty i taktyki odwracania uwagi
Next articleByły obrońca NFL, gwiazda Uniwersytetu w Houston, DJ Hayden, zginął w wypadku samochodowym

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here