W eseju z 2022 r. dla MacierzyńskiNicole opisała, że ​​nie da się utrzymać wszystkiego razem przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu podczas izolacji, co sprawia, że ​​dla niej i Michaela ważniejsze niż kiedykolwiek jest przekazywanie pałeczki tam i z powrotem, upewniając się, że w razie potrzeby druga strona będzie mogła zaczerpnąć powietrza.

„Pracowaliśmy więc jako zespół” – wyjaśniła była Miss Kalifornii USA – „zamieniając czas spędzony z dziećmi na czas przeznaczony dla mnie, treningi na siłowni albo spotkania z przyjacielem lub terapeutą”.

Skorzystali także z okazji, aby podzielić się z chłopcami niektórymi mechanizmami radzenia sobie tatusia, takimi jak rozładowujący napięcie lwi oddech.

„To tylko głęboki oddech” – kontynuował Michael DZISIAJ w styczniu 2021 r. „A czasami, jeśli odczuwają bardzo duży niepokój lub są sfrustrowani, wydajesz gigantyczny ryk. Wiesz, czasami w domu jest dużo ryku”.

On i Nicole byli szczerzy wobec swoich chłopców na temat tego, co oznacza depresja, nie chcąc, aby błędnie zinterpretowali wszystko, co dzieje się z ich ojcem, jeśli potrzebuje on przerwy w leczeniu psychicznym. Albo, jak to ujął, nie jest w stanie napełnić pucharu swojej rodziny, jeśli jego jest tylko do połowy pełny.

Źródło

Previous articleAustralijczyk, który dał znać o rzekomych zbrodniach wojennych w Afganistanie, stanie przed sądem
Next articleDavante Adams publikuje zdjęcie, na którym ponownie spotyka się z byłym kolegą z drużyny

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here