CNN

Okazuje się, że od początku pandemii Gabourey Sidibe jest jeszcze bardziej zapracowana, niż wcześniej sądzono.

Nominowana do Oscara aktorka nie tylko zaręczyła się, ale ponad rok temu potajemnie wyszła za mąż.

„Najnowsza wiadomość” została ujawniona podczas ok żywy wywiad w „Live with Kelly and Ryan” w poniedziałek, w którym Sidibe ujawniła dalsze szczegóły dotyczące propozycji zaręczyn swojego obecnego męża Brandona Frankela pod koniec 2020 r., a także ich tajnego ślubu w marcu 2021 r.

„Problem z weselami jest taki, że ich nie lubię. Nie podobają mi się” – wyjaśniła gospodarzom gwiazda „Precious”. „Oto przykład tego, jak bardzo ich nie lubię: właściwie jestem żonaty. Pobraliśmy się ponad rok temu.”

To odkrycie wprawiło Ryana Seacresta w „zdezorientowanie”, a Kelly Rippa zapytała, czy to rzeczywiście „najnowsza wiadomość”.

Frankela i dyrektor ds. rozrywkiwidziano na widowni, jak potwierdzał tę wiadomość, podnosząc rękę, pokazując ozdobiony klejnotami palec serdeczny.

Sidibe dodała, że ​​pobrali się „przy kuchennym stole”, a ceremonia była tak skromna, że ​​„byliśmy tylko my”.

Pozwoliła, że ​​w końcu wybiorą ślub, aby udobruchać jej teściową, ale jej niechęć do tych romansów wynika z faktu, że matka aktorki była śpiewaczką weselną, co oznacza, że ​​„była na wielu weselach, nieproszona” sama.

Frankel opublikował serię zdjęć pary pokazującej swoje pierścionki Instagrama także w poniedziałek, pisząc: „NIESPODZIANKA! W końcu mogę ją publicznie nazywać ŻONĄ!”

Następnie powiedział, że po tym, jak Sidibe „rozwiewał prawdę” w „Live”, czuje „ulgę, że w końcu możemy powiedzieć światu”.

„Jestem bardzo wdzięczny, że znalazłem moją osobę na zawsze, mojego partnera w zbrodni i miłość mojego życia. Każdy dzień z tobą jest najlepszy” – dodał Frankel. „Nikt, z kim wolałabym wychowywać koty i spać o gładkiej 20:00. Kocham Cię na zawsze”Źródło

Previous articleIzrael zmniejsza liczbę ofiar ataku z 7 października do „około 1200”
Next articleGwiazda tenisa Naomi Osaka ogłasza, że ​​jest w ciąży

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here