Mimo że Universal lubi umieszczać swoje filmy w serwisie Peacock, w 2021 r. studio ponownie podpisało umowę z Netfliksem. Umowa dotyczy wyłącznie filmów familijnych, które obecnie debiutują w serwisie Netflix cztery miesiące po ich pierwotnej premierze w serwisie Peacock. Choć przez długi czas streaming miał charakter wyłączny, studia coraz częściej dochodzą do wniosku, że umowy licencyjne przynoszą większe przychody. A więc oto jesteśmy, a abonenci Netflix czerpią z tego korzyści.

Obsadzie głosowej w „Super Mario Bros. Movie” przewodniczył gwiazdor „Jurassic World” i „Strażnicy Galaktyki”, Chris Pratt w roli Mario, z absolwentem „It’s Always Sunny in Philadelphia” Charliem Dayem na pokładzie w roli Luigiego. Wkrótce Pratt podkłada głos innej klasycznej postaci, a także zagra Garfielda w nowym filmie animowanym. W obsadzie filmu występują także Anya-Taylor Joy w roli Księżniczki Peach, Keegan-Michael Key jako Toad i Jack Black jako Bowser. Jego oficjalne streszczenie brzmi następująco:

Pracując pod ziemią przy naprawie wodociągu, hydraulicy z Brooklynu Mario i brat Luigi zostają przeniesieni tajemniczą rurą i wędrują do nowego, magicznego świata. Kiedy jednak bracia zostają rozdzieleni, Mario wyrusza w epicką wyprawę, by odnaleźć Luigiego. Z pomocą Ropuchy zamieszkującej Królestwo Grzybów i dzięki szkoleniu prowadzonemu przez władczynię Królestwa Grzybów o silnej woli, Księżniczkę Peach, Mario wykorzystuje swoją własną moc.

„Film Super Mario Bros.” jest obecnie dostępny także w wersji cyfrowej, 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD.

Źródło

Previous articleINQToday: LPA zbliża się do PH, teraz jest to tropikalna depresja
Next articleW związku z bolesną porażką z Seahawks wiece dowódców poszły na marne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here