Fani ‘Taniec z gwiazdami’ nie powstrzymują się po wczorajszej szokującej eliminacji.

Chociaż Barry Williams, Peta Murgatroyd oraz Harry Jowsey i Rylee Arnold uzyskali najniższe wyniki wieczoru, ostatecznie to Lele Pons i jej partner Brandon Armstrong zostali wyeliminowani, a fani są wściekli.

Fani „DWTS” nie są zadowoleni z niedawnej eliminacji

Lele Pons była w tym roku faworytką konkursu, ale wydaje się, że głosy fanów nie wystarczyły, ponieważ wczoraj wieczorem została wyeliminowana z programu. 27-latka stwierdziła, że ​​jest „bardzo wdzięczna” za to doświadczenie, podczas gdy jej partner, Brandon Armstrong, powiedział: „To pali”.

Fani uważają, że eliminacja była niesprawiedliwa, ponieważ Jowsey miał problemy przez ostatnie kilka tygodni, szczególnie wczoraj wieczorem podczas występu jazzowego z Arnoldem.

„LELE PONS ZOSTAŁA WYSYŁANA DO DOMU!? Ale F… HARRY JOWSEY ZOSTAJE?! 🤨🤬 #DancingWiththeStars #DWTS” – napisała jedna z fanek na X, platformie mediów społecznościowych znanej wcześniej jako Twitter.

Inny stwierdził: „Xochitl i Jason dostają 8, Lele zostaje odesłany do domu, a Harry nadal tam jest… bądź fr #DWTS”.

Jeden z użytkowników obwinia nastolatków za kontynuowanie przez Jowseya rywalizacji w zawodach, choć powinien był zostać odesłany do domu kilka tygodni temu. „Ja, kiedy przyłapię wszystkich nastolatków w wieku przedszkolnym głosujących na Harry’ego w tym programie #dwts” – napisali w X.

Jeden z fanów serialu napisał: „Ameryka naprawdę głosowała na Lele tylko po to, abyśmy mogli zobaczyć, jak Harry i Rylee wykonują ten sam ruch w kółko? Lmao.

Podczas gdy jeden z fanów podziękował Brandonowi Armstrongowi za powiedzenie tego, co powiedział po szokującej eliminacji. „To najbardziej niepokojąca rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem i czapki z głów przed Brandonem za powiedzenie tego, co powiedział #DWTS” – napisali.

Związane z: Tom Bergeron ujawnia PRAWDZIWY powód, dla którego opuścił „Dancing With The Stars”

Fani krytykują „DWTS” za eliminację z ostatniej nocy

Inni wyrazili swoją frustrację na Instagramie „Dancing with the Stars”.

„Cieszę się, że Brandon w końcu wyraził swoją opinię. To nie powinna być Lele” – stwierdził jeden z użytkowników, a inny stwierdził: „Barry powinien był zamiast tego wrócić do domu, nie zrozumcie mnie źle, jest dobry jak na swój wiek, ale w porównaniu z Lele została oszukana”.

Inny fan skomentował: „Bądźmy szczerzy, powinien być Harry. Tańczy tak źle, że wcale nie jest lepiej. Przychodzi i odchodzi. Barry przynajmniej porusza biodrami, ale naprawdę uważam, że Peta nie jest dla niego najlepszą partnerką. 0 chemii.”

Powiązane: Bolesna kontuzja Xóchitla Gómeza podczas próby do „DWTS” wprawia fanów w osłupienie

O Trofeum Lustrzanej Kuli nadal walczą następujące pary:

  • Aktorka Marvela Xochitl Gomez z partnerem Valem Chmerkovskim.
  • Aktorka „Jak poznałem waszą matkę” Alyson Hannigan z partnerką Sashą Farber.
  • Osobowość mediów społecznościowych Harry Jowsey z partnerką Rylee Arnold.
  • Gwiazda „Kawalera” Charity Lawson z partnerem Artemem Chigvintsevem.
  • Gwiazda „Vanderpump Rules” Ariana Madix z partnerem Paszą Pashkovem.
  • Piosenkarz i autor tekstów Jason Mraz z partnerką Daniellą Karagach
  • Aktor „Brady Bunch” Barry Williams z partnerką Petą Murgatroyd.

Ariana Madix i partnerka Pasha Pashkov są bezpieczne przed przyszłotygodniowym tańcem zespołowym, ponieważ podczas wczorajszego występu uzyskali najwyższe wyniki wieczoru.

„Taniec z gwiazdami” emitowany jest we wtorki o 20:00 czasu wschodniego na żywo w ABC i Disney+. Odcinek będzie dostępny następnego dnia na Hulu.Źródło

Previous articleAnupama, 9 listopada 2023 r. Dzisiejsza pisemna aktualizacja
Next articleWizards zakładają nowe wątki, padają ofiarą starych problemów w przegranej z Hornets

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here