Gisele Bündchen niedawno podzieliła się na Instagramie chwilami rodzinnymi podczas wizyty w Brazylii, w tym zdjęciami z plaży w bikini we wzór pantery, jogą z córką i uściskami rodziców.

Jednak niektórzy krytykowali supermodelkę za to, że nie podnosiła świadomości na temat Pożary lasów deszczowych Amazonii. W osobnym wywiadzie w Nowym Jorku podkreśliła swój głęboki związek z naturą jako swój najlepszy zabieg odnowy biologicznej.

Gisele Bündchen dzieli się swoimi „wyjątkowymi chwilami” na Instagramie

MEGA

Podczas swojej ostatniej wizyty w Brazylii Gisele Bündchen podzieliła się na Instagramie migawkami swoich wyjątkowych chwil z rodziną.

Na pierwszym zdjęciu Bündchen pokazała swoją opaloną sylwetkę w brązowo-beżowym bikini typu stringi w panterkę, gdy skakała po piaszczystej plaży, wygrzewając się w słońcu.

Na innym zdjęciu 43-letni ambasador Louis Vuitton został zauważony na wybrzeżu, trzymając kubek do kawy z kwiatowym nadrukiem i wytłoczonym złotym „G” oznaczającym Gisele.

Ćwiczyła nawet jogę ze swoją małą córeczką, Vivian Lake, i przeżyła podnoszący na duchu moment, tuląc małe dziecko w podkoszulku i dżinsach.

Inne zdjęcie uchwyciło modelkę, która niedawno rozwiodła się z gwiazdą NFL Tomem Bradym, obejmując rodziców podczas wizyty w ich domu, jednocześnie delektując się wyśmienitym ciastem podanym z czerwonym sosem w drewnianej misce.

W swoim podpisie napisała: „Wyjątkowe małe chwile”.

Fani krytykują Gisele Bündchen za to, że nie mówi głośno o pożarach Amazonii

Gisele Bündchen bawi się karnawałem w Camarote Brahma nr 1
MEGA

Po przesłaniu zdjęć krytycy w komentarzach pod jej postem ostro zareagowali na Bündchen za podzielenie się jej osobistymi chwilami i „pułapkami pragnienia” w mediach społecznościowych, zamiast zwiększać świadomość na temat kryzysu związanego z pożarami lasów deszczowych Amazonii.

Jeden z komentatorów zapytał: „Gdzie jest Gisele, obrończyni Amazona? Czy przeszedłeś na emeryturę?”

Inny zaniepokojony obserwator zapytał: „Co zamierzacie zrobić w sprawie największych pożarów w AMAZON od 16 lat??? Jaką wiadomość zamierzasz wysłać rządowi???”

Trzeci sceptyk zastanawiał się nad jej obecnością w Brazylii i stwierdził: „Czy przybyłeś, aby bronić Amazonii? A może było to warte zachodu tylko w przeszłości?”

Wtrącił się inny głos: „Zróbcie coś z pożarami Amazonii! Jesteś takim obrońcą przyrody, wykorzystaj swoje wpływy, aby pomóc lub zwrócić na siebie uwagę władz.

„Nasza Amazonka płonie !!!! Manaus jest otoczone toksycznymi oparami! Użyj swojego głosu dla Amazonii i jej mieszkańców!!!!” – błagał inny gorączkowo.

Szósta osoba zauważyła: „A Amazonka @gisele, nie widzisz, co się tam dzieje… Manaus jest pod dymem… Ty i wielu innych, którzy do tej pory bronili Amazonii, nie powiedzieliście ABSOLUTNIE NIC…”

Modelka nazywa „naturę” swoim „najlepszym zabiegiem odnowy biologicznej”

Gisele Bündchen i Tom Brady uśmiechają się
MEGA

Podczas wywiadu z Magazyn Ludzie w zeszłym miesiącu w Nowym Jorku Bündchen opowiedziała o swoim życiu w Miami na Florydzie i swoim podejściu do dobrego samopoczucia.

Stwierdziła: „Zapytana o moją najlepszą kurację odnowy biologicznej zawsze odpowiadam: «Natura to mój najlepszy zabieg odnowy biologicznej». Po prostu czuję słońce, kąpię się w oceanie, biegam po piasku i czuję trawę na stopach.

Aktorka „Diabeł ubiera się u Prady” kontynuowała, podkreślając, że przebywanie na łonie natury zapewnia odmładzającą energię i dobre samopoczucie.

Gisele Bundchen opowiada o swojej „miłości do roślin i natury”

W zeszłym miesiącu w innym poście na Instagramie Bündchen została zauważona, jak siedzi ze skrzyżowanymi nogami na drewnianym balkonie w tropikalnej scenerii reklamy Gaia Herbs. W swoim podpisie podzieliła się swoim wieloletnim związkiem z marką, wspominając, że wykorzystuje grzyby Lion’s Mane, aby zwiększyć swoją energię.

Bündchen napisał: „Dziś z dumą ogłaszam współpracę z Gaia Herbs, marką, z której korzystam od ponad dwudziestu lat, a której produkty są dobrze znane ze swojej czystości, siły działania i wysokiej jakości”.

Podkreśliła znaczenie przekazywanego z pokolenia na pokolenie związku rodziny z roślinami i przyrodą, i dodała: „Miłość do roślin i przyrody jest ważną częścią naszej rodziny od pokoleń”.

Supermodelka kontynuowała: „Moja babcia przekazała tę wiedzę i mądrość mojej mamie, która już jako mała dziewczynka zapoznawała mnie z zaletami roślin”.

„Kiedy dbamy o naturę, natura dba o nas. Mam nadzieję, że będziesz się ze mną uczyć i będziesz korzystać z ich cudów tak samo jak ja”. Doszła do wniosku.Źródło

Previous articleSzczęśliwe życzenia Dhanteras ze zdjęciami na Facebooku i statusie WhatsApp
Next articleNationals wnoszą nowe głosy i świeże perspektywy w ramach odbudowy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here