Pomimo kontrowersji wokół rapera i wielu prób jego odwołania Kanye Westjego nowy projekt z TY Dollą osiągnął pierwsze miejsca na listach przebojów Spotify.

Aktualizacja, którą sam dyrektor muzyczny przesłał, zgromadziła wielu fanów, którzy nie tylko świętowali ten wyczyn, ale także nawoływali do pozornie nieudanej próby anulowania występu jego hejterów.

Fani Kanye Westa atakują hejterów za nieudaną próbę odwołania go

Po serii antysemickich uwag i kontrowersji w 2022 roku wiele marek i artystów zdecydowało się zdystansować od Ye. Tak naprawdę wielu widzów oświadczyło, że kontrowersyjna postać rapu nigdy więcej nie pojawi się w branży muzycznej.

Teoria ta najwyraźniej została rozwiana po wydaniu 9 lutego albumu „Vultures 1”, który osiągnął obecnie pierwsze miejsce na Spotify. Ojciec czwórki dzieci wysłane zrzut ekranu przedstawiający zwycięstwo, aby jego fani w mediach społecznościowych mogli go zobaczyć i się nim zachwycać.

Oprócz polubienia posta, ponad 300 tys. polubień w niecałą godzinę, w sekcji komentarzy pojawiły się także osobistości internetowe, aby podzielić się swoimi opiniami. „Kultura anulowania nie mogłaby anulować Sępa” – oświadczyła jedna osoba, podczas gdy inna była rozdrażniona. „Dobro (nie umieraj) jest tak niedoceniane” – zauważyła trzecia: „Oczywiście ukończyłeś szkołę”.

W tym samym czasie czwarty użytkownik Instagrama skomentował: „odwołałeś kulturę anulowania”, piąty powtórzył: „Teraz wiedzą, że nie mogą anulować wielkości”, a piąty pochwalił Ye za bycie „chwalebnym antysymetrycznym KRÓLEM”.

Inne komentarze to: „Nigdy nie zatrzymamy kultury #NewJesus!”, „Najlepszy raper ostatnich 20 lat” i „Still the KING”.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy przypadek pozytywnej reakcji fanów Ye w tym miesiącu. Twórca hitu „Jesus Walks” zwrócił na siebie uwagę ludzi, gdy ujawnił wokal swojej córki North w utworze zatytułowanym „TALKING / ONCE AGAIN”.

W teledysku do utworu, który jest częścią projektu „Vultures 1”, dziesięciolatka z pasją śpiewała o „problemach” i ludziach, którzy „tylko rozmawiają”.

Po wykrzyczeniu słów: „Nie chcesz żadnych problemów. Po prostu mówisz” – zarapowało pierwsze dziecko założyciela Yeezy i jego byłej żony Kim Kardashian – „To twój przyjaciel. Panna Westie. Nie próbuj mnie wystawiać na próbę. Zrobi się bałagan. Po prostu pobłogosław mnie.”

W reakcji na ten widok i tekst jeden z fanów skomentował: „Naprawdę budujecie legendę na naszych oczach”.

Drugi zwolennik stwierdził: „Coś we współpracy Kanye z własnym dzieckiem podnosi mnie na duchu… to zdrowe”, a trzeci potwierdził: „Duety z córkami ojca po prostu uderzają głębiej. Przemysł potrzebuje tego więcej.”

Ye oznajmił publicznie swoje niezadowolenie z powodu niemożności wystąpienia na żywo

MEGA

Ye wspomniał już wcześniej o próbie odwołania występu, kiedy wrócił na Instagram z żarliwą tyradą na temat obecnego stanu swojej kariery.

„Nie pozwolono mi występować przez rok. CZUJE SIĘ JAK FILM ELVISA PRESLEYA” – napisał, po czym zaczął szczegółowo omawiać swoje historie.

W pierwszym opublikowanym klipie zwycięzca nagrody Grammy z dumą pokazał swoje stałe tytanowe zęby o wartości 850 000 dolarów w połączeniu z czarnym zestawem. Zaczął: „To ty. Właśnie wyprzedaliśmy stadion United Center w siedem minut i chciałem tylko powiedzieć wszystkim, czy jest ktoś, kto może w tym pomóc.

Wyrażając frustrację, Ye stwierdził: „To jedyna arena, do której miałem dostęp w zeszłym roku, a kiedy dzwonię, ludzie mówią, że nie ma dla mnie pożytku i wiesz, dlaczego tak jest. Jeśli zatem jest ktoś, kto może w tym pomóc, bardzo prosimy o pomoc.”

Chociaż nie było jasne, czy jego deklaracja frustracji była skierowana konkretnie do United Center czy innych znanych aren, The Blast zauważył, że na stronie internetowej lokalizacji wskazano, że 8 lutego był zarezerwowany dla „Ye & TY Dollar $ign Vultures Listening Experience”.Źródło

Previous articleTrener 49ers Kyle Shanahan, który obecnie ma bilans 0-3 w Super Bowl, odczuwa ból
Next articleGracz 49ers miał żenujące przyjęcie po porażce w Super Bowl