Ta edycja kolekcjonerska, projektowana i kompilowana przez trzy lata, jest dostępna w ekstrawaganckim pudełku z czterema półkami i wysuwanymi przegródkami. Opakowanie ma głównie czarną kolorystykę z przebłyskami złota (patrz małe rzędy prostego logo Lelouch’s Geass wydrukowanego na czarnym materiale).

Grafika wnętrza pudełka przedstawia Leloucha wraz ze swoim wrogiem Suzaku Kururugi; górną pokrywę zdobi nadruk przedstawiający dwójkę z czwartej sekwencji napisów końcowych serialu, „Waga Routashi Aku no Hana.

Wewnątrz tego pudełka znajdują się cztery zestawy Blu-ray, każdy w wysokiej rozdzielczości, w proporcjach 16:9, z dźwiękiem w języku japońskim i angielskim. Blu-ray są następujące:

  • „Code Geass” Sezon 1 (odcinki 1–25)

  • „Code Geass” Sezon 2/„R2” (odcinki 26–50)

  • Spin-off serii „Akito the Exiled”

  • Cztery filmy „Code Geass”.

Pierwsze trzy filmy – „Inicjacja”, „Transgresja” i „Gloryfikacja” – to trylogia-kompilacja. Wyreżyserowani przez reżysera oryginalnego serialu Gorō Taniguchiego, skrócili „Lelouch of the Rebellion” z około 20 do siedmiu godzin, dokonując po drodze kilku zmian w historii. Czwarty, „Lelouch o zmartwychwstaniu”, stanowi kontynuację tej opowieści. Trzy kompilacje nie doczekały się dubbingu na język angielski, natomiast „Re;surrection” tak, a oryginalna obsada powróciła 10 lat później.

Źródło

Previous article0% początkowej RRSO do 2024 r. to 100% szaleństwo
Next articleIvor Robson, słynny głos golfisty na British Open, umiera w wieku 83 lat

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here