Eryka JayneRezydencja „Bet It All on Blonde” odbiła się szerokim echem w Las Vegas — do tego stopnia, że ​​doczekała się własnego, dwuczęściowego specjalnego programu dokumentalnego — a teraz artysta daje Nas ekskluzywne spojrzenie na życie za kulisami.

W ramach występu, który rozpoczął się we wrześniu i zostanie wznowiony w grudniu, fani z całego świata przybyli do słynnego House of Blues w Las Vegas, aby być świadkami 52-letniej Jayne w akcji.

„Uwielbiam patrzeć, jak ludzie przychodzą na program przebrani za Erikę Jayne” – the Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills akcje gwiazd. „Na przedstawienie przylecieli ludzie z Australii, Londynu, Szkocji, Kanady i Francji”.

Powiązany: Wszystko, co do tej pory wiedzieliśmy o 13. sezonie RHOBH

Powrót do Beverly Hills. Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills wracają do Bravo z 13. sezonem, ale będzie on wyglądał nieco inaczej niż dotychczas. Kilka miesięcy po intensywnym ponownym spotkaniu w ramach 12. sezonu w październiku 2022 r. długoletnia gwiazda Lisa Rinna ogłosiła 5 stycznia, że ​​po ośmiu sezonach odchodzi z reality show […]

Jayne przygotowuje się, by dać z siebie wszystko, wykonując rytuał przed występem, który obejmuje „30-minutową rozgrzewkę i rozciąganie w pełnym zakresie” – mówi Nas. „Śpiewam też i tuż przed wyjściem na scenę robimy krąg modlitewny”.

Denise Truscello/Getty Images dla Live Nation Las Vegas

Jeśli chodzi o garderobę, piosenkarka „Painkillr” żartuje, że ma w niej „wszystkie niezbędne rzeczy”: „Sour Patch Kids, Hennessy i Liquid IV”.

Chociaż Jayne ma do wyboru mnóstwo hitów, przyznaje, że jej ulubionym wykonaniem jest „How Many F–ks” – i nie bez powodu. „Wszyscy zrywają się na nogi i krzyczą” – wyjaśnia singiel z 2016 roku. „To także finał, więc odchodzimy z hukiem”.

The Ładny bałagan autorowi zależy na tym, aby każdy występ był imprezą i sukcesem. „Każdy ma najlepszy moment w swoim życiu, kiedy przychodzi na mój występ, tak jak powinien” – mówi Jayne. „Miałam najlepsze spotkanie z fanką, która powiedziała mi, że ostatnią rzeczą, jaką dostała od swojego chłopaka, zanim z nim zerwała, był pakiet VIP dla „Bet It All On Blonde”.

Kiedy nadchodzi czas na odpoczynek, Jayne woli zachować prostotę, zauważając, że lubi wypić „miły koktajl w mojej garderobie, gdzie można ją znaleźć”, „rozmawiając i śmiejąc się z ekipą Pretty Mess oraz moimi przyjaciółmi, którzy przyszli żeby zobaczyć przedstawienie.”

Erika Jayne z RHOBH ujawnia elementy swojej garderoby
Denise Truscello/Getty Images dla Live Nation Las Vegas

5 listopada Bravo ogłosiła, że ​​w 2024 r. wyemitowany zostanie dwuczęściowy film dokumentalny, który będzie opowiadał o wzlotach i upadkach, z jakimi boryka się Jayne, próbując rozpocząć rezydenturę. Nie może się doczekać, aż wszyscy zobaczą efekt końcowy.

„Ostatnie kilka lat było trudne” – powiedziała Nas na BravoCon, „więc to była szansa, aby pokazać wszystkim, których udało mi się poderwać [and] zrobić z tego coś wspaniałego.”

Z raportem Christiny Garibaldi

Źródło

Previous article10 Ruch na autostradzie, aktualizacja zamknięcia: Potężny pożar blokuje autostradę wschód-zachód w Los Angeles
Next articleTrump przysięga „galon” krwi wroga za jedną amerykańską kroplę

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here