Założyciel Tesli Elona Muska pracuje nad filmem biograficznym o swoim życiu w A24, a fani filmu są już podzieleni co do koncepcji prawdziwego projektu opartego na urodzonym w Afryce Południowej miliarderze.

Jednak wielu wydaje się podobać pomysł obsadzenia utalentowanego aktora trans Stronę Elliota zagrać Muska w filmie biograficznym. Niektórzy uważają, że obu mężczyzn jest uderzająco podobnych, inni postrzegają to jako sposób na drwinę z Muska, który ma bardzo kontrowersyjne stanowisko w sprawie praw osób transpłciowych i LGBTQ+ wspólnota.

Trwają prace nad filmem biograficznym Elona Muska z A24

MEGA

Według wielu doniesień, w A24 trwają obecnie prace nad filmem biograficznym o Elonie Musku, a reżyserem „Wieloryba” Darren Aronofsky ma pokierować projektem filmowym.

Różnorodność donosi, że autoryzowana biografia Muska autorstwa Waltera Isaacsona, która ukazała się we wrześniu, posłuży za podstawę filmu biograficznego. Źródła ujawniły serwisowi informacyjnemu, że między różnymi filmowcami i studiami toczyła się zaciekła rywalizacja o prawa do adaptacji książki Isaacsona, którą ostatecznie wygrało A24.

Po otrzymaniu wiadomości o nadchodzącym projekcie Musk poinformował o tym w swojej aplikacji X, znanej wcześniej jako Twitter, i wyraził, jak bardzo się cieszy, że Aronofsky będzie reżyserem.

On napisał„Cieszę się, że Darren to robi. Jest jednym z najlepszych.”

Oprócz nagrodzonego Oscarem filmu „Wieloryb” Aronofsky wyreżyserował inne udane projekty, takie jak „Czarny łabędź” z Natalie Portman w roli głównej i „Mother!” z Jennifer Lawrence w roli głównej. Znany jest ze swojego surrealistycznego podejścia do kręcenia filmów, które często uwzględnia wątki psychologiczne.

Fani obsadzają Elliota Page’a, aby zagrać założyciela Tesli

Elliot Page na 11. Dorocznej Gali LACMA Art + Film 2022
MEGA

Wraz z wiadomością o nadchodzącym projekcie filmowym związanym z Muskiem pojawia się pytanie, kto powinien zagrać kontrowersyjnego potentata technologicznego.

W tej chwili, jeśli chodzi o internautów X, tylko jedna osoba kwalifikuje się na to stanowisko i jest to aktor transpłciowy Elliot Page.

Po tym, jak na ogromnym koncie filmowym na platformie społecznościowej zapytano, kogo należy obsadzić w roli Muska, użytkownik odpowiedział: „Elliot Page”. Tweet uzyskał prawie 50 000 polubień i ma ponad 1,6 miliona wyświetleń. Zwróciło to również uwagę kilku osób, które zgodziły się, że Page powinien zagrać Muska.

Jeden z użytkowników zauważył podobieństwo między parą, powiedzenie„Och, s—! Już to widzę – to byłby świetny casting!

Inna osoba napisał„F—…..wiem, że to miało być trochę, ale Elliotowi naprawdę by się to udało. Minęło trochę czasu, odkąd robił także komedie i byłoby tam też kilka dobrych kawałków komedii.

„Szczerze mówiąc, ma typ ciała odpowiedni dla młodego piżma i jest niesamowitym wykonawcą. Absolutnie wykonałby świetną robotę. Naprawdę podoba mi się ten pomysł” – trzeci użytkownik X skomentował.

„Oczywiście, ironia takiego obsady byłaby niesamowita, ale wiesz, że Elliot też zmiażdżyłby tę rolę” – czwarta osoba stwierdził.

Chociaż wielu zgadzało się, że Page powinien zagrać Muska, inni uważali, że aktor jest zbyt „sympatyczny”, aby wcielić się w właściciela Starlink.

jeden komentarz Czytać„Gdyby to była satyra, oczywiście. Ale Elliot jest fantastycznym aktorem i jeśli biografia jest bzdurą, zdecydowanie sprawi, że Muskrat będzie bardziej wiarygodny, po prostu dlatego, że Elliot jest dobry w swojej pracy”.

Page znany jest z głównych ról w filmach takich jak „Incepcja”, „Juno”, „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” i wielu innych. Obecnie występuje także w przebojowym serialu Netflix „The Umbrella Academy” w roli Viktora Hargreevesa.

Aktywista trans jest laureatem Oscara i dwukrotnie nominowany do nagrody Primetime Emmy, więc jego umiejętności aktorskie są niezaprzeczalne.

Relacje Elona Muska ze społecznością LGBTQ+

Kanye West nazywa Elona Muska chińskim klonem hybrydowym?
MEGA

Przez lata Musk pokłócił się ze społecznością LGBTQ+ ze względu na swoje kontrowersyjne stanowisko w kwestiach ich dotyczących, zwłaszcza osób transpłciowych.

Muska kilkakrotnie przyłapano na polubieniu komentarzy w jego aplikacji, które wielu uważa za transfobiczne, sam też poczynił kilka obraźliwych uwag.

Właściciel X stwierdził kiedyś, że słowo „cis” nie jest już dozwolone na platformie, a następnie niedawno napisał na Twitterze, że jest to obelga. Piżmo powiedział„Słowo „cis” jest heteroseksualnym obelgą. Wstyd każdemu, kto z tego korzysta.”

Jego komentarz spotkał się z krytyką, a wiele osób wskazało, że terminów „cis” i „cisgender” używa się po prostu do opisania osób, których tożsamość płciowa odpowiada płci przypisanej im w chwili urodzenia.

Musk ma także zerwane relacje ze swoją transpłciową córką Vivian Jenną Wilson, co, jak stwierdził w swojej biografii, próbował naprawić bezskutecznie.Źródło

Previous articleCzy Cigarette Girl jest oparta na prawdziwej historii? Kim jest papierosowa dziewczyna?
Next articleGotham zdobywa tytuł NWSL po tym, jak pożegnanie gwiazdy Reign Megan Rapinoe zostało przerwane

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here