W ekskluzywnym wywiadzie dla Jacoba Halla z /Film Borgli wyjaśnił, dlaczego potencjalna ekranowa trąba powietrzna, taka jak Cage, była idealną obsadą dla Paula. Według Borgliego:

“[I]Wzięcie jednego z najbardziej charyzmatycznych i energicznych aktorów i ukrycie go w tym zwyczajnym nikim było niemal zabawą. Dodał do filmu dodatkową warstwę, ponieważ opowiada o tym, jak Twoja osobowość może zacząć żyć własnym życiem i stać się większa od Ciebie, i myślę, że to samo przydarzyło się Nicowi Cage’owi. Myślę, że gdzieś po drodze jego osobowość stała się nawet większa od niego.”

Cage jest z pewnością jednym z naszych najbardziej płodnych aktorów. Pozostawił niezatarte wrażenie w zbiorowej świadomości, więc jest prawdopodobne, że trafił na jedną z twoich nocnych marzeń. Według Borgliego:

“[H]Pierwszą reakcją na scenariusz było: „Wiem o tym”. Przechodziłem przez to nie raz, ale wiele razy. Myślę, że prawdopodobnie musiał wykorzystać część swoich własnych doświadczeń, może wypędzić demony poprzez ten film o osobistych doświadczeniach”.

Nie chcę psuć filmu, ale nie powinno was dziwić, że w miarę utrzymywania się tego zjawiska Cage porzuca swoje łagodne zachowanie i uwalnia maksimum Cage’a. Od czasu „Adaptacji” tak naprawdę nie bawił się tymi dzikimi kontrastami, co sprawia, że ​​„Scenariusz snów” trzeba zobaczyć. Film trafi do kin 10 listopada 2023 roku. Zapnij pasy i wjedź na kolejkę górską.

Źródło

Previous articleBrak odpowiedzi ze strony SC na wniosek o zablokowanie proklamacji Zambo Rep. Uy
Next articleCios po ciosie: Jahzeel Trinidad zdobywa lekki pas muchowy PBF i szybko wygrywa

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here