Drew Barrymore może wydawać się bardzo przyziemna i najlepsza na ekranie, ale jaka jest w prawdziwym życiu?

Niedawno poszedłem na nagranie „Pokaz Drew Barrymore’a” i chcę podzielić się tym doświadczeniem z każdym, kto zastanawia się nad zakupem biletów, aby znaleźć się na widowni jej występu.

Byłem na widowni podczas nagrania „The Drew Barrymore Show”

Melanie VanDerveer

Kilka tygodni temu na Instagramie zobaczyłam historię dotyczącą zdobycia biletów na występ w dziennym talk show Barrymore’a. Pomyślałem, że będzie to fajna zabawa, więc wypełniłem formularz online z prośbą o cztery bilety. Po jakiejś godzinie dostałem e-mail z informacją, że dostałem bilety.

Zebrałem więc kilku przyjaciół i planowałem wyruszyć w podróż do Nowego Jorku, około dwóch godzin drogi od miejsca, w którym mieszkam, na ciekawą przygodę. Nie wiedziałem, że będzie to nie tylko ciekawe doświadczenie, ale także dochodowe. (Więcej na ten temat później.)

Kiedy po raz pierwszy przybywasz do studia na Manhattanie, czekasz w kolejce przed drzwiami, aż nadejdzie czas wejścia. Kolejka nie była długa, a my byliśmy na chodniku prawdopodobnie około 20 minut. Po wejściu do budynku wszyscy przechodzą przez kontrolę bezpieczeństwa, wręczają bilet, a następnie przechodzą do poczekalni, aż nadejdzie czas wejścia do studia. Zanim zostaniesz zaprowadzony do studia, wszyscy powiedzą, że telefony muszą być wyłączone; nie włączaj wibracji ani nie wyciszaj, ale wyłącz i odłóż, więc ostatnie zdjęcie, jakie udało mi się zrobić, przedstawiało korytarz prowadzący do poczekalni.

Pokaz Drew Barrymore’a
Melanie VanDerveer

Po dotarciu do wejścia do studia, każda ze stron zostaje eskortowana na swoje miejsca. Dwóch przyjaciół poszło ze mną i cała nasza trójka usiadła z przodu zwykłych miejsc siedzących (tuż za kilkoma rzędami miejsc, które wydają się być miejscami dla VIP-ów).

Kiedy wszyscy już usiądą, facet od rozgrzewki rozgrzeje wszystkich, czekając na fajny występ. Gra muzyka, a on wyjaśnia, czego oczekuje się od publiczności i jak wszystko się potoczy. Daje sygnały ręczne, kiedy należy klaskać lub śmiać się. Podczas gdy publiczność dobrze się bawi, ćwicząc swoje pełne energii emocje, ekipa przygotowuje plan do nagrania.

Program jest nagrywany w różnych segmentach. Cały plan jest ustawiony przed publicznością, a Barrymore i jej goście po prostu przemieszczają się do planu, na którym kręcony jest dany odcinek. Nieważne, gdzie siedzisz, masz świetne miejsce, z którego możesz zobaczyć całą akcję kilka metrów dalej.

Drew Barrymore i Ross Matthews przywitali podekscytowaną publiczność

Drew Barrymore
Mega

Kiedy Barrymore i jej współgospodarz Ross Matthews weszli na plan, publiczność entuzjastycznie wiwatowała! Całe to ćwiczenie opłaciło się! Cała się uśmiechała, dokładnie tak, jak można się było po niej spodziewać. Szybko rozpoczęli pracę nad pierwszym segmentem, Drew’s News.

Podczas popołudniowego nagrania, na które poszliśmy, było dwóch gości: komik i autorka Sarah Cooper oraz pisarz i gospodarz podcastu Dylan Marron. Wszystko w wywiadzie z Barrymore’em było prawdziwe i surowe. Naprawdę wydaje się niezwykle autentyczna i pokazuje swoje prawdziwe ja.

Po nagraniu fragmentu z Marronem Barrymore z wzruszeniem wspominała, jak jego książka pomogła jej w trudnych chwilach. Wyjaśniła, że ​​niedawno przeszła przez coś trudnego, co naprawdę odcisnęło na niej piętno i sprawiło, że zdecydowała się nie bronić ani nie tłumaczyć się już w mediach społecznościowych.

Drew Barrymore Pokaż prezenty
Melanie VanDerveer

Dla każdego, kto śledzi Barrymore’a Instagrama, wydawało się całkiem oczywiste, że miała na myśli reakcję, jaką spotkała się po tym, jak podzieliła się powodami rozpoczęcia kręcenia swojego serialu w czasie, gdy wciąż trwał strajk scenarzystów, a także swoje wyjaśnienia, gdy ludzie zostawiali negatywne komentarze na temat tej decyzji. Otworzyła się i wylała całe swoje serce w mediach społecznościowych, gdzie usłyszała mnóstwo negatywnych komentarzy, co następnie doprowadziło ją do usunięcia swoich postów.

Jeśli to jest sytuacja, o której mówiła, to całkowicie logiczne jest, że książka Marrona „Rozmowy z ludźmi, którzy mnie nienawidzą” miałaby być dla niej zbawieniem. Podczas tej rozmowy pozwoliła swoim emocjom płynąć i można było poczuć, jaka naprawdę była autentyczna.

Po kilku kolejnych segmentach przyszedł czas na podsumowanie. Ale zanim się pożegnała, poinformowała wszystkich, że wracają do domu z kartą podarunkową o wartości 100 dolarów. Cooper i Marron wręczyli także każdemu gościowi swoje książki, więc po zabawie wszyscy wyszli z trzema niesamowitymi prezentami, oglądając z bliska przebieg taśm z programu i nawiązując kontakt z Barrymore’em.

Pokaz Drew Barrymore'a
Melanie VanDerveer

Moja opinia: Jeśli jesteś w Nowym Jorku i masz czas w ciągu dnia na oglądanie taśm, GO! Bilety są bezpłatne, a całe zwiedzanie po wejściu do budynku trwa tylko około trzech godzin, a możesz otrzymać fajne prezenty, które możesz zabrać ze sobą do domu.

Aby zdobyć bilety na występ Barrymore’a, a także na inne talk show kręcone w Nowym Jorku, odwiedź stronę 1 jota.Źródło

Previous articleŚledź bałtycki zagrożony ociepleniem morza
Next articleNBA: Heat wygrywa piąte z rzędu, pokonuje Spurs

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here