Taki, w którym ćwiczenia nie muszą być bólem.

Jennifer Anistontrener Daniego Colemana niedawno ujawniła podejście ona i the Przyjaciele gwiazda, wykorzystaj ją, gdy nadejdzie czas, aby się spocić.

„Najlepsza wskazówka, jaką mogę dać, to zacząć od małych rzeczy” – powiedziała instruktorka fitness E! Nowości w ekskluzywnym wywiadzie. „Kiedy ludzie myślą o ćwiczeniach, mają przed sobą wspaniałe cele. Pozbądź się przestarzałego przekonania, że ​​aby wykonać dobry trening, trzeba rozbić ciało”.

Jak to ujął ekspert ds. zdrowia: „Naprawdę wierzymy, że należy pracować mądrzej, a nie ciężej dla organizmu”.

Dani – który jest dyrektorem ds. szkoleń w firmie Pvolve i stosuje ich metodę polegającą na treningach o niskim wpływie i dużym oporze — zauważyła, że ​​chociaż Jen uwielbia wymagające ćwiczenia, zna też swoje ograniczenia.

„W przypadku każdego klienta, niezależnie od tego, czy jest to Jen, czy ktokolwiek, z kim pracuję, zawsze przychodzę z planem gry dostosowanym do potrzeb jego organizmu” – wyjaśniła Dani. „Jen lubi dobrą równowagę w naszym formacie Rzeźbienie i Spalanie, który wykorzystuje bloki wzmacniające z przerwami kardio pomiędzy nimi”.

Kontynuowała: „Jedną z pięknych rzeczy w sprawności funkcjonalnej jest to, że naśladuje sposób, w jaki porusza się Twoje ciało w życiu codziennym, a Twoje ciało będzie pełne energii”.Źródło

Previous articleKim jest Suzanne Shepherd? Co się stało ze śmiercią amerykańskiej aktorki
Next articleCzy Napoleon Apple może przynieść chwałę kasową Ridleyowi Scottowi i Joaquinowi Phoenixowi?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here