Byli odrzutowcami jak Bonnie i Clyde…

Ale jeszcze nie całkiem. Po Travisa Kelce’a zasugerował, że może dołączyć do dziewczyny Taylora Swifta w Argentynie na przystanki Eras World Tour, Swifties na całym świecie były na to gotowe. Jednak ku przerażeniu fanów gwiazda NFL nie udała się na południe od równika – ale nie bez powodu.

Podczas gdy trasa Eras Tour miała swój debiut w Argentynie 9 listopada, zawodnik Kansas City Chiefs spędził wieczór u kolegi z drużyny Patricka Mahomesa„trzeci rocznik”. 15 oraz Fundacja Mahomies Gala w Kansas City. Fundacja, która podczas swojego wydarzenia zorganizowała także cichą aukcję, podczas której zebrano pieniądze, zajmuje się „poprawą życia dzieci” poprzez wspieranie „inicjatyw skupiających się na zdrowiu, dobrym samopoczuciu, społecznościach potrzebujących zasobów i innych celach charytatywnych” zgodnie ze swoimi założeniami. strona internetowa.

Na Instagramie organizacji charytatywnej udostępniono zdjęcie wideo do swojej Historii Travisa z tego wydarzenia, pisząc: „@killatrav w budynku! Ogromne podziękowania za całe wasze wsparcie” pod nagraniem wideo, na którym 35-latek wstaje, macha i dziękuje publiczności.Źródło

Previous articleNiedrogie i wydajne: odkryj najlepsze urządzenia do gotowania ryżu poniżej 5000
Next articleArabia Saudyjska jest jedynym oferentem na mistrzostwa świata w 2034 roku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here