Todda Chrisleya nie chce poznać nowego chłopaka swojej córki, Savannah Chrisley, Roberta Shivera.

„Wiesz, tata jest temu bardzo przeciwny tylko dlatego, że: «Nie zobaczy mnie w tej atmosferze i tym środowisku», a ja czuję, że to raczej przejaw męskiej dumy” – powiedziała 26-letnia Savannah Rozrywka dziś wieczorem 9 listopada.

Todd, 54 lata, i jego żona Julia Chrisley zostali skazani w listopadzie 2022 r. za 12 przypadków uchylania się od płacenia podatków oraz oszustw bankowych i elektronicznych. Todd początkowo odsiadywał 12 lat za kratkami, aż do czasu, gdy jego wyrok został zmniejszony do 10 lat. Julie początkowo odbywała karę siedmiu lat więzienia, ale została zmniejszona o 14 miesięcy.

The Chrisley wie najlepiej gwiazdy dzielą Savannah i synów Pościg I Graysona. Todd również udostępnia Lindsie I Kyle’a z poprzednią żoną.

Savannah i Shiver tydzień wcześniej zamieściły oficjalny wpis na Instagramie, kiedy opublikowała słodkie zdjęcia pary, w tym jedno z nich się całowało. „Czasami… to po prostu działa ❤️” – mówi – podpisała swój post.

Dzięki uprzejmości Savannah Chrisley/Instagram(2)

„Mama jest jak najbardziej za tym, bo mówi: «Hej, jeśli macie razem skończyć, muszę go poznać»” – powiedziała. „I oczywiście wysłałem jej nasze zdjęcia, a ona słyszała wszystkie te historie, więc jakby zastępczo żyła przeze mnie. Więc na pewno spotka mamę, na pewno. Kto wie, co z tatą, ale tak jak powiedziałem, mam nadzieję, że wszystko pójdzie na naszą korzyść i prędzej czy później wrócą do domu.

Savannah ze swojej strony powiedziała portalowi, że tęskni za rozmowami z tatą o swoim życiu randkowym.

„Każdy, z kim się kiedykolwiek spotykałam, o którym on i ja rozmawialiśmy, na przykład powiedziałam mu wszystko” – powiedziała. „Dlatego tęsknię za tymi rozmowami – aby je prowadzić, aby powiedzieć mu o wszystkich niesamowitych rzeczach, które dzieją się w moim związku oraz o tym, jak niesamowity jest Robert i jak reaguje na pewne sytuacje; zawsze chciałam, jak reagował na sytuacje w moim życiu… oboje jesteśmy bardzo podobni, więc mam takie wrażenie, że jest męską wersją mnie.

Dramat rodzinny Chrisleyów przez lata, waśnie, domniemane sprawy Więcej

Powiązany: Dramat rodzinny Chrisleyów na przestrzeni lat: kłopoty prawne, waśnie i nie tylko

Niech kamery się kręcą. Chrisley Knows Best z pewnością nie jest pozbawiony dramatyzmu, ale jego gwiazdy są w centrum większej liczby kontrowersji, niż jest w stanie znieść jedno reality show. Fani poznali Todda Chrisleya, Julie Chrisley i ich dzieci — Chase, Savannah i Grayson — podczas premiery serialu w USA Network w marcu 2014 r. […]

Jeśli chodzi o jej nowy związek, Savannah stwierdziła, że ​​reakcja była „w 95 procentach pozytywna”, ale spotkała się z pewną krytyką. Jej nowy kochanek nadal jest żonaty ze swoją żoną, z którą był w separacji, Dreszcz LindsayKto rzekomo planował go zabić wynajmując zabójcę. W kwietniu para złożyła pozew o rozwód.

„Wszystko, co dzieje się w jego życiu, może trwać latami, wiesz? Mówię: „Hej, złożył pozew o rozwód”. Rozumiem, tak, bardzo by mi się podobało, gdyby był prawnie rozwiedziony, ale co on ma zrobić? Poczekać dwa lub trzy lata, aby móc ruszyć dalej? Savannah przyznała się. „To najtrudniejsza część, po prostu słyszeć wszystkie ataki, które zbliżają się do mnie”.Źródło

Previous articleLuksus na szczycie jednego z najwyższych hoteli na świecie
Next articleNajlepsze gry na PSVR, których jeszcze nie ma na PSVR 2 – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here