Kelly’ego Clarksona Astrid Stawiarz/Getty Images for Audacy

Kelly’ego Clarksona wie, że miło jest mieć takiego przyjaciela Taylora Swifta.

„Właśnie wysłała mi kwiaty” – powiedziała 41-letnia Clarkson I! Aktualności w wywiadzie opublikowanym w czwartek, 9 listopada. „Jest taka miła. Ona zrobiła. Odpowiedziała: „Za każdym razem, gdy coś wypuszczam” – bo właśnie to zrobiła 1989. Mam też ten naprawdę ładny kardigan.

Uprzejmy gest Swifta jest prawdopodobnie swego rodzaju podziękowaniem. W 2019 roku mistrzowie Swifta zostali niesławnie sprzedani Hulajnoga Brauna spółkę medialną Ithaca Holdings przez byłą wytwórnię piosenkarza Big Machine Records za 300 milionów dolarów. Dzięki tej umowie 42-letnia Braun stała się właścicielem pierwszych sześciu albumów Swift wydanych dla Big Machine Records: jej debiutu pt. Nieustraszony, mów teraz, czerwony, 1989 I Reputacja. (Zostały później sprzedane firmie Shamrock Holdings.)

Swift wówczas publicznie potępiła sprzedaż i stwierdziła, że ​​od lat prosiła o zakup swoich mistrzów, ale nie dano jej takiej możliwości. Gdy wiadomość o sprzedaży Brauna trafiła na pierwsze strony gazet, to Clarkson w mediach społecznościowych zasugerowała, w jaki sposób Swift mogłaby odzyskać jej muzykę.

Konflikt Taylor Swift i Scootera Brauna – pełna oś czasu

Powiązany: Zła krew Taylor Swift i Scootera Brauna: pełna oś czasu

Wściekłość między Taylor Swift i Scooter Braun zainspirowała teksty piosenek, zmusiła celebrytów do zajęcia stanowiska i wywołała gniew Swifties. Dramat osiągnął punkt kulminacyjny w czerwcu 2019 r., kiedy ogłoszono, że firma medialna Brauna, Ithaca Holdings, przejęła Big Machine Label Group Scotta Borchetty za 300 milionów dolarów. Poprzez […]

„Tak tylko pomyślałem, powinieneś wejść i ponownie nagrać wszystkie piosenki, których masterów nie masz, dokładnie tak, jak je zrobiłeś, ale dodać zupełnie nową grafikę i jakąś zachętę, aby fani nie kupowali już starych wersji, ” ona napisał za pośrednictwem X (dawniej Twitter) w lipcu 2019 r. „Kupiłbym wszystkie nowe wersje, żeby udowodnić, że mam rację”.

Cztery miesiące później Swift ujawniła swoje plany ponownego wydania swojej muzyki i od tego czasu wydała cztery z sześciu albumów: Fbez uszu (wersja Taylora), czerwony (wersja Taylora), I Mów teraz (wersja Taylora)spadł odpowiednio w kwietniu 2021 r., październiku 2021 r. i lipcu 2023 r., natomiast 1989 (wersja Taylora) trafił na półki w zeszłym miesiącu.

Podczas rozmowy z MI! W czwartek Clarkson pochwaliła życzliwość i inteligencję Swifta i utrzymywała, że ​​zdobywczyni nagrody Grammy sama wpadłaby na pomysł ponownego nagrania.

51. doroczna ceremonia rozdania nagród GRAMMY – Pozdrowienia dla ikon: Clive Davis – za kulisami i publicznością, Taylor Swift, Kelly Clarkson i Ryan Tedder
Lestera Cohena/WireImage

„To bardzo mądra bizneswoman. Pomyślałaby o tym” – stwierdziła Clarkson. „Ale to po prostu do bani, gdy widzisz artystów, których podziwiasz i szanujesz, którzy naprawdę chcą czegoś i jest to dla nich wyjątkowe. Wiesz, że jeśli oni znajdą lukę, to ty znajdziesz lukę. Zrobiła to i dosłownie jest najlepiej sprzedającą się artystką wszech czasów.

Clarkson pochwaliła się także rzeszą fanów Swift – znanych jako Swifties – stając za projektem, aby ją wspierać. „Jest znana z tego, że jest niesamowitą autorką tekstów i stanowi ścieżkę dźwiękową do życia wielu ludzi i to jest jej życie” – kontynuowała. „Więc powinieneś mieć możliwość posiadania tego.”

Ponowne nagrania Swifta z pewnością odniosły spory sukces. Po wydaniu albumu zarobiła tydzień z największą sprzedażą w swojej karierze 1989 (wersja Taylora)który według swojego debiutu zarobił w Stanach Zjednoczonych 1 653 miliony równoważnych egzemplarzy albumów Billboardi 3,5 miliona na całym świecie, według jej wytwórni Republic Records. 1989 (wersja Taylora) to także 13. album Swift, który zajął pierwsze miejsce na listach przebojów i szósty, którego sprzedaż przekroczyła milion w ciągu jednego tygodnia.

Oprócz ponownego nagrywania swojej muzyki Swift była także zajęta wyprzedawaniem jej stadionów Wycieczka Ery, które w czwartek rozpoczęło swój międzynarodowy etap w Argentynie. Tymczasem sprzedaż jej filmu koncertowego pt. Taylor Swift: Trasa koncertowa Erasuczynił ją miliarderką, według a Bloomberga Analiza wiadomości z ostatniego miesiąca.Źródło

Previous articleSamuel Haskell Jr aresztowany za morderstwo – przeszukano dom syna czołowego hollywoodzkiego agenta Tarzany po tym, jak w śmietniku znaleziono tors kobiety: jego żona i teściowie zaginęli
Next articleZach Johnson nie lekceważy Tigera Woodsa w walce o Puchar Rydera

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here