Pepsi pozostała w grze do 2022 r., po czym Apple Music przejęła rolę sponsora występu w przerwie meczu i podobno zapytała Swift, czy dopełni zaszczytu na Super Bowl LVII w lutym 2023 r. Jej fani byli przekonani, że to w końcu nastąpi, łącząc każdą wyimaginowaną kropkę.

Swift jednak odmówiła, rzekomo dlatego, że była w trakcie ponownego nagrywania albumów, które nagrała dla Big Machine Records, co było jej odpowiedzią na Skuter brązowy nabył prawa do jej wcześniejszego katalogu, gdy jego firma Ithaca Holdings kupiła wytwórnię w 2019 roku. Ten ambitny projekt zbiegł się z jej najbardziej płodnym jak dotąd okresem, kiedy to ukazała się płyta Kochanek, folklor, na zawsze I Północy pomiędzy 2019 a 2022 rokiem.

Ponadto, Jak podaje TMZ w 2022 roku źródła mające bezpośrednią wiedzę na temat występu w przerwie meczu podały, że Swift nie chciała wchodzić na tę konkretną scenę, dopóki nie skończy ponownego nagrywania swoich pierwszych sześciu albumów. Przed nią jeszcze dwa lata: debiutancki album w 2006 roku i przedefiniowanie osobowości w 2017 roku Reputacjadrażniąc to drugie, jako „gotycko-punkowy moment kobiecej wściekłości z powodu bycia oświetlonym gazem przez całą strukturę społeczną”.

Do kryzysu w 2023 r. dołączyły przygotowania do obejmującej całą jej karierę trasy koncertowej Eras Tour, która rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku. IOdbierając 4 lutego swoją 13. nagrodę Grammy, Swift ogłosiła swój 11. album studyjny, Departament Torturowanych Poetówwypadnie 19 kwietnia. Nawet brak występu na dziesiątkach wyprzedanych koncertów i wydanie hitowego filmu koncertowego może spowolnić muzy.

Źródło

Previous articleŚpij spokojnie dzięki oszczędnościom do 600 dolarów na materacach, stelażach i innych produktach firmy Saatva — CNET
Next articleStany Zjednoczone twierdzą, że przejęły Boeinga 747, który Iran sprzedał wenezuelskiej firmie