Niezależnie wybraliśmy te oferty i produkty, ponieważ nam się podobają i uważamy, że mogą Ci się spodobać w tych cenach. MI! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Jako redaktor ds. zakupów moim zadaniem jest testowanie jak największej liczby produktów z każdej możliwej kategorii, aby sprawdzić, czy naprawdę są godne polecenia. Ale jeśli mam być szczera, jednymi z moich ulubionych produktów do testowania są kosmetyki i produkty do pielęgnacji skóry. Widzisz, zawsze cierpiałam na suchą skórę, nawet gdy mieszkałam w gorącym i wilgotnym Miami. Ale teraz, kiedy mieszkam w Nowym Jorku, z pewnością możesz sobie tylko wyobrazić, jak bardzo się pogorszyło. The nawet gorsza część? Mam też tłusty nos, więc chociaż czasami łuszczy mi się czoło, mój nos zachowuje się zupełnie odwrotnie. Cudownie, prawda?

Na szczęście mam okazję wypróbować wiele produktów, które czasami zarówno poprawiły, jak i (niestety) pogorszyły moją skórę. Ale od czasu do czasu znajduję ten jeden produkt, który całkowicie zmienia moje życie – i dzisiaj tak jest Nowe Super Serum Olay. Jeśli jest jedna rzecz, którą musisz o mnie wiedzieć, to to, że jeśli chodzi o moją poranną i wieczorną rutynę, moim głównym priorytetem jest szybkie załatwienie tego. Chociaż tak, pomysł powolnego masowania i wklepywania każdego kremu nawilżającego lub serum na twarz i szyję brzmi (w idealnym świecie) niesamowicie. Tak naprawdę to po prostu nie mam czasu (i szczerze mówiąc, cierpliwości) na to wszystko. Dlatego też, kiedy dowiedziałam się, że Olay’s Super Serum zawiera wszystkie kluczowe składniki, których używałam oddzielnie w jednej buteleczce, byłam pod ogromnym wrażeniem.

Formuła jest wypełniona silnymi składnikami, takimi jak witamina C rozjaśniająca skórę i chroniąca przed antyoksydantami, peptydy kolagenowe do odnowy skóry, witamina E działająca łagodząco i nawilżająco oraz delikatny kwas mlekowy AHA, który minimalizuje drobne zmarszczki. Nie zawiera również parabenów, ftalanów, barwników syntetycznych i oleju mineralnego. Tak, wiem, że to brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe. Ale uwierzcie mi, też na początku byłem sceptyczny. Po miesiącu codziennego stosowania i upewnieniu się, że jest to jedyna zmiana/nowy dodatek do mojej rutyny pielęgnacyjnej, zdałam sobie sprawę, o ile lepiej wygląda moja skóra. I chociaż nie często miewam wypryski, od czasu do czasu doświadczam pryszczy hormonalnych. Ale do dziś nie obudziłem się z ani jedną skazą.

Więc oto jest, Olay w jakiś sposób wymyśliła, jak stworzyć mój wymarzony produkt do pielęgnacji skóry. Jeśli chcesz ograniczyć pielęgnację skóry o trzy do czterech kroków, gorąco polecam wypróbowanie tego samodzielnie. A wyceniony na zaledwie 35 dolarów, to naprawdę okazja ze względu na wiele korzyści, co czyni go idealnym wyborem, jeśli chcesz skrócić codzienną pielęgnację bez uszczerbku dla skuteczności.

Źródło

Previous articleINQToday: Chińskie statki odpaliły armatki wodne, blokując misję zaopatrzenia PH na zachodnim Morzu Filipińskim
Next articleCzy Fluminense to zespół przyszłości?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here