W oficjalnym streszczeniu „Detektywów z martwego chłopca” czytamy, że Charles i Edwin „zrobią wszystko, żeby trzymać się razem – włączając w to ucieczkę przed złymi czarownicami, piekłem i samą śmiercią”. Może to oznaczać, że sama Śmierć (w tej roli Kirby Howell-Baptiste w „The Sandman”) pojawi się i spróbuje wytropić tych chłopców-detektywów za przeciwstawienie się jej zasięgowi, choć nie zostało to potwierdzone.

Jednakże, inni ogłoszeni członkowie obsady Kassius Nelson w roli nastoletniego jasnowidza Crystal Palace (zastępująca Madalyn Horcher z „Doom Patrol”) i Yuyu Kitamura w roli przyjaciela Crystal, Niko Sasaki (który pomaga detektywom w pracy, wykorzystując umiejętności rozwiązywania zagadek zaczerpnięte z „Scooby-Doo” i mangi ).

Drugoplanowa obsada (wielu z nich można zobaczyć w zwiastunie) brzmi co najmniej ekscentrycznie: Briana Cuoco jako Crystal i właścicielka Niko Jenny the Butcher, Ruth Connell jako asystentka Śmierci, Nocna Pielęgniarka (jedyna członkini obsady powracająca z „Doom Patrol”), Jenn Lyon jako nieśmiertelna wiedźma Esther Finch, Joshua Colley jako jej znajomy Monty, Lukas Gage jako Thomas, Król Kot (w zwiastunie widać, że to on, bo nad łóżkiem ma neonową lampę), Michael Beach jako właściciel magicznego sklepu Tragic Mick i David Iacono w roli Davida Demona (który kiedyś posiadał Kryształ).

„Dead Boys Detectives” ma szybki, 80-sekundowy zwiastun z muzyką, która uzupełnia skupienie się na akcji i dreszczyku pościgu zamiast na rozwiązywaniu zagadek. Możemy tylko poczekać i zobaczyć, czy taki będzie ton samej serii.

Premiera „Detektywów martwego chłopca” w serwisie Netflix w 2024 roku.

Źródło

Previous articleBBC w kwestii płci jako kurs szkoleniowy stworzony w celu zwiększenia liczby żeńskich pracowników produkcyjnych dostępnych dla kobiet trans
Next articleNetflix ogłasza datę premiery „3 Body Problem” i ujawnia pierwsze spojrzenie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here