Aktorka Denise Richards wyjawia, że ​​rzeczywiście naciskała Charlie Sheen wcielić się w jedną ze swoich najsłynniejszych ról.

Chociaż aktor jest znany z ról w „Plutonie” i „Wall Street”, aktor jest prawdopodobnie najbardziej znany z roli Charliego Harpera w serialu komediowym CBS „Dwóch i pół mężczyzn”, emitowanym od września 2003 r. do lutego 2015 r. .

Denise Richards twierdzi, że namawiała Charliego Sheena, aby przyjął rolę „Dwóch i pół mężczyzny”.

MEGA

W najnowszym odcinku „Po prostu B z Bethenny Frankel”podcast Denise Richards twierdziła, że ​​to ona przekonała Charliego Sheena do przyjęcia roli Charliego Harpera w serialu komediowym stworzonym przez Chucka Lorre’a.

„Dostał Dwóch i pół mężczyzn, kiedy byłam w ciąży [with daughter Sami Sheen]”- powiedziała Denise w komentarzach przepisywanych przez Ludzie czasopismo. „Denerwował się rozpoczęciem nowego programu telewizyjnego po odwołaniu Spin City. Swoją drogą, przeczytałem scenariusz [Two and a Half Men] i powiedział: „Musisz zrobić ten program”.

„Zamierzał zrobić inny program” – dodała. „Czytam scenariusz i stwierdzam: «Oszalałeś, że tego nie zrobiłeś»”.

Denise Richards przerywa milczenie w sprawie zwycięstwa Charliego Sheena w sprawie alimentów
MEGA

Charlie był częścią obsady serialu przez osiem sezonów – od 2003 do 2011. Podczas swojej pracy w serialu zdobył dwie nominacje do Złotego Globu i cztery nominacje do nagrody Emmy. Jednak opuścił serial w marcu 2011 roku po bardzo publicznej kłótni ze strony twórcy Chucka Lorre’a.

W dziewiątym sezonie serialu wyjaśniono, że jego postać zginęła po uderzeniu pociągu w Paryżu podczas wakacji. Duch Charliego, grany przez Kathy Bates, powrócił do serialu w formie halucynacji, ujawniając, że została uwięziona w h… i utknęła w ciele kobiety.

Denise Richards twierdzi, że „Dwóch i pół” wpłynęło na trzeźwość Charliego Sheena

Mąż Denise Richards jest bardzo „zdenerwowany” sytuacją z Charliem Sheenem
MEGA

Choć aktor „Świeżak” zmagał się z nadużywaniem alkoholu i narkotyków, gwiazda „Dzikich rzeczy” twierdziła, że ​​popularność serialu rzeczywiście wpłynęła na jego trzeźwość. „Myślę, że ponieważ [of] sukces „Dwóch i pół” i pieniądze, myślę, że to sprawiło, że przestał być trzeźwy” – powiedziała gospodarzowi Bethenny Frankel. „Wiem tylko, że nie był już osobą, za którą wyszłam i nie był już trzeźwy”.

Denise była w szóstym miesiącu ciąży z drugą córką, Lolą, kiedy w 2006 roku złożyła pozew o rozwód. „To nie było tak, że się wyprowadziłam i mieliśmy małą separację” – wspomina. „Zasadniczo kiedy złożyłem wniosek [Sheen] pojechałem do pracy, spakowałem walizkę i zabrałem córkę [Sami], który nawet nim nie jest, i pojechał do hotelu Beverly Hills. Złożyłem pozew o rozwód, a potem udałem się na przymiarkę pilota, nad którym pracowałem.

Denise dodała dalej, że jej rodzice „bardzo wspierali” małżeństwo byłej pary, ponieważ Charlie był trzeźwy, kiedy się poznali. Powiedziała, że ​​osoba, za którą wyszła, „była zupełnie inna od tego, co widziała opinia publiczna, kiedy popadł w spiralę po tych wszystkich rzeczach… kiedy został zwolniony [from Two and a Half Men].”

Charlie Sheen zastanawia się nad swoimi „okropnymi” komentarzami pod adresem Chucka Lorre’a

Denise Richards przerywa milczenie w sprawie zwycięstwa Charliego Sheena w sprawie alimentów
MEGA

Po zwolnieniu Charliego i zastąpieniu go przez Ashtona Kutchera aktor postanowił wytrzeźwieć. Podczas wywiadu dla „Loose Women” stacji ITV w 2019 roku przyznał, że trudno było spojrzeć wstecz na niektóre z jego poprzednich komentarzy, szczególnie pod adresem twórcy serialu Chucka Lorre’a.

„To okropne uczucie. Nie mogę tam siedzieć i cię okłamywać” – powiedział. „Niektóre z nich są bardzo surrealistyczne. Do dziś nie jestem pewien, jak stworzyłem taki chaos i znalazłem się w tej przestrzeni nad głową. To tak, jakby miało miejsce opętanie przez obcych lub demonów.”

Kameralny wieczór z Charliem Sheenem w kasynie Seminole Coconut Creek
MEGA

Dwa lata później, w lutym 2021 r., ponownie wyraził ubolewanie z powodu swojego zachowania. „Miałem 55 różnych sposobów poradzenia sobie z tą sytuacją i wybrałem numer 56” – powiedział Wieśniak! Rozrywka. „I tak, wiesz, myślę, że mój rozwój po krachu, stopieniu się do przodu lub gdzieś stopieniu – jakkolwiek chcesz to nazwać – musi zacząć się od absolutnej własności mojej roli w tym wszystkim”.

Na szczęście Charlie Sheen i Chuck Lorre niedawno pogodzili się prawie dwanaście lat później. Współpracują nad nową serią zatytułowaną „How To Be A Bookie”.Źródło

Previous articleOglądaj: Magali Berdah Viral Video, osobowość francuskiej telewizji
Next articlePBA: NorthPort poszerza wiedzę o Terrafirma, a na czele stoi Venky Jois

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here