EKSKLUZYWNY: Daniel Tosh, były gospodarz Comedy Central’s Tosh.0, wkracza w świat podcastów.

Komik rozpoczyna działalność Pokaz Tosha za pośrednictwem iHeartPodcasts.

Dzieje się to trzy lata po tym, jak sieć kablowa należąca do Paramount odwołała jego program po 12 sezonach w ramach rezygnacji z komedii na żywo.

Tosh przeprowadzi wywiady z ludźmi z różnych środowisk i podzieli się swoją perspektywą na temat bieżących wydarzeń, a także podzieli się wglądem w swój własny świat.

Nie będzie to jednak tradycyjny program wywiadów z gwiazdami i komikami, ale Tosh będzie szukać ludzi, którzy wzbudzają jego ciekawość, w tym hydraulika, stylisty, faceta od samochodu, ginekologa jego żony, jego ulubionej drag queen i nie tylko, omawiając takie tematy jak jak religia, podróże, sport i hazard.

Można posłuchać zwiastuna Tutaj. Premiera programu jutro.

„Dorosłem przez ostatnie trzy lata. Dosłownie. Myślałem, że mam 180 cm wzrostu, okazuje się, że mam 180 cm… Myślę, że słuchacze docenią moją nową perspektywę” – powiedział Tosh.

“Z Pokaz Toshasłuchacze mogą spodziewać się odświeżającego i odważnego podejścia do szerokiego zakresu tematów ze strony ukochanego głosu w komedii” – dodał Will Pearson, prezes iHeartPodcasts. „Jesteśmy podekscytowani możliwością udostępnienia słuchaczom na całym świecie tego zabawnego, zabawnego i skłaniającego do myślenia podcastu”.

Źródło

Previous articleKim jest Robert Hartley? Wyjaśniono wszystkie pseudonimy zabójców
Next articleNBA: Trener Grizzlies ukarany grzywną w wysokości 25 000 dolarów za publiczną krytykę sędziowania

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here