Kryształ Hefnera otwiera się przed pasierbem Marstona Hefnera o tym, co przyciągnęło ją do jego ojca i jej zmarłego męża, Hugh Hefnera.

Pierwsze spojrzenie na inauguracyjny odcinek jej podcastu „Beneath the Surface” — udostępniony wyłącznie Tygodnik „Nas”. — Crystal, lat 37, wspomina spotkanie z Lekkoduch założyciel. (Odcinek zostanie wyemitowany w całości w piątek, 1 grudnia.)

„To było ekscytujące. Mieszkałem w San Diego. Nigdy w życiu nie widziałam celebryty. Zostałam zaproszona na imprezę, wysłałam swoje zdjęcia i szczerze mówiąc, nie sądziłam, że jestem wystarczająco ładna, żeby na to pójść” – mówi w klipie Marstonowi (33 l.). „Pomyślałem, że nigdy mnie nie wybiorą, ale tak się stało i poszedłem [to the Playboy mansion] i pamiętam, że z domu wyszedł rój ludzi do pustej chaty”.

Crystal wyjaśnia, że ​​„super ekstrawertyczny” przyjaciel, z którym była na imprezie, „wciągnął” ją w bójkę. „[My friend] pomyślałem: „To Hugh Hefner”. Widziałam, jak wszyscy do niego uciekali, było po prostu błyszcząco i migocząco, a on był bardzo miły” – opowiada.

Po tym jak Marston wtrąca się i mówi, że jego tata „był niesamowity”, Crystal zgadza się: „Tak. Był bardzo magnetyczny i tak właśnie się czułam. Poczułem się, jakbym był w tym magnetycznym przyciąganiu.

Tracy Lyn

Crystal zaczęła spotykać się z Hugh, starszym od niej o 60 lat, w 2009 roku. Para zaręczyła się w grudniu 2010 roku, ale Crystal odwołała zaręczyny na pięć dni przed planowanym ślubem w czerwcu 2011 roku. Później pogodziła się z Hugh i pobrali w Nowym Jorku Sylwester 2012. Crystal pozostała żoną Hugh aż do jego śmierci w wieku 91 lat we wrześniu 2017 r.

Pomimo tego, że Crystal ciepło wspominała Hugh podczas rozmowy z Marstonem, modelka już wcześniej opowiadała o ciemnej stronie życia w rezydencji Playboya.

„Twoja wartość to to, jak wyglądasz [at the Mansion]. Zostałam nagrodzona za bycie współzależną i poczucie, że bez Hefa jestem nikim i nie mam własnej wartości” – powiedziała wyłącznie Crystal Tygodnik „Nas”. w sierpniu podczas promocji jej nadchodzące wspomnienia, Mów tylko dobre rzeczy: przetrwać Playboya i odnaleźć siebiektóry ma się ukazać w 2024 roku.

Crystal Hefner opowiada pasierbowi, co przyciągnęło ją do jego magnetycznego taty, Hugh Hefnera
Crystal Hefner i Fundacja HMH

Crystal dodała, że ​​wizyta u terapeuty po śmierci Hugh pomogła jej rozwikłać traumę, której doświadczyła podczas ich małżeństwa.

„Terapia naprawdę pomogła. Zaczynasz się cofać i [noticing] różnych zachowań” – wyjaśniła. „Myślę: «Och, to jest oświetlenie gazowe». To narcyzm. Zajęło mi lata, zanim zrozumiałem, przez co przeszedłem, zrozumiałem siebie, a także Hefa i dlaczego zrobił pewne rzeczy.

Chociaż Crystal ma skomplikowaną historię z Hugh, darzy Marstona najwyższym szacunkiem.

Każdy były towarzysz zabaw, który wypowiadał się przeciwko Hugh Hefnerowi

Powiązany: Każdy były towarzysz zabaw, który wypowiadał się przeciwko Hugh Hefnerowi

Prawda kryjąca się za fantazją. Rezydencja Playboya to legenda popkultury, ale dawni Playmates brutalnie szczerze opowiedzieli, jak naprawdę wyglądało tam życie i jak traktował ich zmarły Hugh Hefner. Holly Madison technicznie rzecz biorąc nigdy nie była towarzyszką zabaw, ale mieszkała z Hefnerem, który zmarł we wrześniu […]

„Spędziliśmy razem dużo czasu w tak wyjątkowym otoczeniu. Jest jedną z moich ulubionych osób. Jest po prostu bardzo życzliwy, kocha wszystkich i ich wspiera” – mówi o swoim pasierbie w zapowiedzi podcastu. „Przeżyliśmy razem kilka ciekawych doświadczeń w bardzo niekonwencjonalnym miejscu.”

W innym miejscu odcinka, to pierwsze Lekkoduch Playmate opowiada o swoich doświadczeniach z randkami od śmierci Hugh.

„Wszyscy zakładali, że chcę umawiać się z osobami w wieku twojego taty później” – mówi Marstonowi. „Pomyślałam: «OK, prawdopodobnie powinienem zatrudnić kogoś w moim wieku». Byłam w kilku związkach i tak było [with people] — co ciekawe — kilka lat lub kilka lat młodszy [than me].”

Następnie Crystal przyznaje, że randkowanie jest „naprawdę trudne”, po tym jak czuła się, „jakby żyła tego samego dnia przez 10 lat”, kiedy była z Hugh.

Pierwszy odcinek „Beneath the Surface” zadebiutuje na wszystkich platformach podcastowych w piątek, 1 grudnia.

Źródło

Previous articleBrytyjski król Karol w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nawołuje do podjęcia działań klimatycznych podczas COP28
Next articlePrymitywny komunikat Muska dla reklamodawców

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here