James Austin Johnson powrócił w roli Donalda Trumpa w Sobotnia noc na żywotym razem z byłym prezydentem, który krytycznie ocenił każdego ze swoich rywali podczas ostatniej debaty republikańskiej.

Szkic, w którym pięciu rywali zamarło w miejscu, gdy Trump wchodził na scenę, przypominał riff w telewizji NBC News, która była gospodarzem środowego wieczoru. Biorąc pod uwagę dużą przewagę Trumpa w sondażach i odmawianie udziału w debatach, wydarzenia te były w istocie walką o bycie alternatywą dla Trumpa.

“Jak uroczo!” Johnson, jak powiedział Trump, gdy po raz pierwszy wszedł na scenę. „Oni naprawdę myślą, że mają szansę. W pewnym sensie smutne, ale pod innymi względami zabawne.”

„Czy możecie w to uwierzyć, ludzie? Dziewięćdziesiąt jeden aktów oskarżenia, cztery procesy, a ja nadal jestem najlepszym wyborem.

Szkic faktycznie rozpoczął się wraz z początkiem debaty – łącznie z grafiką NBC News – i Lesterem Holtem (Kenan Thompson)

Więcej w przyszłości.

Źródło

Previous articleSąd Najwyższy wydaje się przychylny pracownikowi poczty, który nie pracował w niedzielę w sporze dotyczącym obiektów sakralnych
Next article19 lat i wciąż rośnie – AFLW Bombers dołączają do finałów męskiej drużyny, po dotkliwej porażce z Cats

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here