Christina Hendricks wprawiła swoich fanów w załamanie, gdy udostępniła oszałamiające zdjęcia z planu jej nowego programu Apple TV+ „The Buccaneers”.

48-latka – grająca panią St. George – prawie ubrała się w suknię bez ramiączek, pozując na podłodze do selfie. Christina miała na sobie kostium z epoki i gorset eksponujący jej duży dekolt.

OBEJRZYJ: Nowy program Christiny Hendricks „The Buccaneers” wygląda naprawdę dobrze

Inne zdjęcie przedstawiało aktorkę w haftowanej sukience z tym samym akcentującym dekoltem, tyle że tym razem pozowała w parku. Na trzecim zdjęciu widać ją siedzącą na tylnym siedzeniu powozu, ubraną w niebieską sukienkę z kwiatowym haftem.

Na każdym zdjęciu Christina miała minimalistyczny makijaż nawiązujący do lat 70. XIX wieku, a jej kasztanowe włosy były ułożone w ciasne loki, a szyję zdobiła wykwintna biżuteria.

Jej obserwatorzy szybko zareagowali na zdjęcia, a jeden z nich odpowiedział: „Czy ona nie wie, że bycie tak przystojnym jest zbrodnią?” Drugi powiedział: „Wygrałeś Instagram (znowu)”.

Trzecia dodała: „Urodziłaś się dla gorsetów”. Czwarty wybuchnął: „Moja królowa Christina WOW, teraz to może zepsuć Wielki Piątek, niezależnie od tego, jak na to spojrzysz. WOW, wow, łzawienie”.

© Instagram/@actuallychristinahendricks
Christina Hendricks prawie powstrzymywała się w gorsecie

„Kiranie” – opisywany jako nowy”Bridgertona – wypuścił w środę pierwsze trzy odcinki i jak dotąd podzielił widzów.

Jeden z nich napisał w serwisie X: „Wczoraj wieczorem obejrzałem pierwsze trzy odcinki #TheBuccaneers. To naprawdę całkiem niezły serial, sprawia, że ​​chcę oglądać go dalej, a obsada jest świetna. Christina również była niesamowita, biorąc pod uwagę to, co tak daleko od niej osiągnęliśmy. Miejmy nadzieję, że pojawi się częściej w pozostałych odcinkach!”

Strój z epoki Christiny Hendricks korsarzy© Instagram/@actuallychristinahendricks
Christina Hendricks wygląda niesamowicie w kostiumach z epoki

Inna osoba dodała: „Kiedy mówię, nie mogłabym być bardziej podekscytowana obejrzeniem tego programu!”

Trzeci napisał: „Naprawdę chciałem pokochać #TheBuccaneers, ale czasami dzieje się za dużo, a serial mógłby zyskać znacznie więcej dzięki strukturze antologii. Są historie miłosne, ale serial nie jest romansem”.

Strój z epoki Christiny Hendricks korsarzy© Instagram/@actuallychristinahendricks
Christina Hendricks występuje u pani St. George w filmie „The Buccaneers”

Oficjalne streszczenie programu brzmi: „Buccaneers to córki nowych bogaczy w Ameryce — piękne i nieokiełznane, pomimo najlepszych wysiłków najlepszych angielskich guwernantek, jadą do Londynu, aby złapać w pułapkę arystokratę o niskich funduszach, ale wysokiego w klasie, aby idealnie do siebie pasować.”

Mówiąc o „Kiracy”, powiedziała producentka wykonawcza Beth Willis Czasy Radia: „Mimo że mają na sobie kostiumy z epoki i siedzą na stosie angielskiej wsi, chcieliśmy, żeby te dziewczyny poczuły się jak my i nasze przyjaciółki, i jasne jest, że współczesna muzyka naprawdę pomoże przejść przez historię i powiedzieć: „Jesteśmy jednością. Wszystkie jesteśmy kobietami i wszystkie czujemy to samo”.

Apple TV Plus firmy Buccaneers© Instagram/@actuallychristinahendricks
„The Buccaneers” jest teraz transmitowany strumieniowo w Apple TV+

„Więc tak naprawdę naszą ogólną zasadą było znalezienie muzyki, która nas poruszyła. Mieliśmy niesamowite szczęście, że oprócz licencjonowania utworów komercyjnych, takich jak Taylor Swift w pierwszym odcinku, a ona pojawia się ponownie w późniejszym czasie, zaprojektowaliśmy także muzykę na zamówienie utwory napisane specjalnie na potrzeby serialu. Wszystkie są artystkami i myślę, że wszystkie mają ducha feministycznego”.

Poznaj najważniejsze i najgorętsze wiadomości, funkcje i profile gwiazd ze Stanów Zjednoczonych. Zarejestruj się, aby skorzystać z naszego HELLO! Newsletter Hollywood i otrzymuj go bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Źródło

Previous articlePościg samochodowy kończy się strzelaniną z udziałem policji
Next article„Zawodnik na wieki i trenerska siła”: legenda AFL Ron Barassi żegnał pod pomnikiem stanowym MCG

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here