CNN

Koniec pewnej ery zbliża się wielkimi krokami w „The Daily Show” emitowanym przez Comedy Central, a stacja ogłosiła przynajmniej pierwszą fazę planów na przyszłość.

Po rychłym odejściu długoletniego gospodarza Trevora Noaha, w tym tygodniu stacja podała, że ​​legendy komedii, w tym Al Franken, Chelsea Handler, DL Hughley, Leslie Jones, John Leguizamo, Hasan Minhaj, Kal Penn, Sarah Silverman, Wanda Sykes i Marlon Wayans, zastąpią tę funkcję gospodarz wieczornego programu rozpoczynającego się we wtorek, 17 stycznia, jako część jego „następnego rozdziału”.

Comedy Central dodało, że korespondenci i współpracownicy „Daily Show” również „będą gospodarzami, a dodatkowe szczegóły zostaną ogłoszone”.

„Wkraczając w ostatni tydzień życia Trevora, chcemy mu podziękować za jego liczne wkłady” – powiedział Chris McCarthy, prezes/dyrektor generalny Paramount Media Networks, zgodnie z oświadczeniem sieci.

Trevor na nowo zdefiniował serial, podobnie jak wcześniej Jon Stewart, a patrząc w przyszłość, jesteśmy podekscytowani możliwością ponownego wyobrażenia sobie go na nowo przy pomocy tej niesamowitej listy talentów i korespondentów oraz niezwykle utalentowanego zespołu „Daily Show”. ”

Ostatni program Noaha zostanie wyemitowany w ten czwartek. Sieć nie ogłosiła jeszcze, czy gospodarze gości będą się zmieniać w nieskończoność, czy też wkrótce zostanie wybrany stały, indywidualny gospodarz.

„The Daily Show” jest emitowany w dni powszednie o 23:00 ET/PT w Comedy Central i jest dostępny następnego ranka w Paramount+.

Źródło

Previous articleNiemcy
Next articleDlaczego zatrudnienie na stanowisku kierowniczym i umowa o wartości 40 milionów dolarów kolidują z baseballem

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here