Wanda Dench I Jamala Hintona przez przypadek zjedliśmy razem kolację z okazji Święta Dziękczynienia w 2016 roku. W tym roku możesz dołączyć do nich podczas ósmych corocznych obchodów Święta Dziękczynienia i to nie przez przypadek!

Przyjaźń tego niezwykłego duetu zaczęła się, gdy 24-letnia Hinton otrzymała SMS-a od 66-letniego Dencha, w którym zapraszał ówczesną nastolatkę na kolację z okazji Święta Dziękczynienia, myśląc, że pisze SMS-y do jej wnuka. The przypadkowy tekst połączyło dwie rodziny, które w tym roku będą mogły cieszyć się wakacjami ponownie po raz ósmy. Aby uczynić to doświadczenie nieco bardziej magicznym po raz ósmy, oboje nawiązali współpracę Airbnb.

W tym roku dwójka gości może dołączyć do Wandy Dench i Jamala Hintona na kolacji z okazji Święta Dziękczynienia

Jamal Hinton – Instagram

Czy możesz sobie wyobrazić zabawne dyskusje przy stole z okazji Święta Dziękczynienia w domu Dencha? Dwoje szczęśliwców nie będzie musiało sobie tego wyobrażać w tym roku.

„Babcia z okazji Święta Dziękczynienia” i Hinton nawiązały współpracę z Airbnb, aby zaprosić dwie osoby do rezerwacji pobytu w domu Dencha w Prescott w Arizonie i dołączenia do nich na świąteczną kolację, którą spędzają razem przez ostatnie siedem lat.

A żeby było jeszcze słodko, jednodniowy pobyt na noc 20 listopada będzie kosztować zaledwie 16 dolarów, aby upamiętnić rok, w którym Dench i Hinton spędzili swoje pierwsze wspólne wakacje.

„Myślę, że jest idealny” – powiedział Hinton LUDZIE. „To znaczy, ja osobiście uwielbiam poznawać nowych ludzi i budować nowe przyjaźnie”.

Hinton napisał w podpisie swojego Instagrama post ogłaszający ekscytującą wiadomość: „Książka dotycząca naszej ulubionej tradycji świątecznej zostanie otwarta 14 listopada o godzinie 11:00 czasu polskiego”. Link w biografii Hintona na IG prowadzi bezpośrednio do strona Airbnb gdzie opis wyjaśnia możliwość.

„Nasza nieoczekiwana przyjaźń mogła zacząć się przypadkowo, ale nasza miłość do poznawania nowych ludzi podtrzymała ją prawie dziesięć lat później. Dlatego w tym roku poszerzamy naszą coroczną tradycję i zapraszamy nowych gości, aby spędzili z nami Święto Dziękczynienia w domu Wandy – bo tym właśnie zajmuje się babcia: karmić wszystkich” – czytamy w opisie Airbnb.

„Podczas pobytu możesz poczuć się jak w domu i cieszyć się naszymi tradycjami Święta Dziękczynienia w gronie kilku członków naszej rodziny i przyjaciół, poprzez:
– Zasiadanie przy naszym stole z okazji Święta Dziękczynienia, zastawionym ulubionymi świątecznymi potrawami wszystkich osób.
– Granie w gry planszowe, oglądanie filmów i relaks przy ognisku z kubkiem cydru lub gorącego kakao.
– Weź udział w naszym corocznym selfie.
– I nasze ulubione zajęcie – wymiana historii, doświadczeń i podnoszących na duchu wspomnień podczas wspólnego tworzenia nowych.”

Wanda Dench i Jamal Hinton Airbnb
Pobyt na Święto Dziękczynienia u Wandy i Jamala – Airbnb

W ramach partnerstwa „Airbnb przekaże jednorazową darowiznę na rzecz Feeding America, największej organizacji walczącej z głodem w Stanach Zjednoczonych, która każdego roku pomaga dostarczać żywność i wsparcie 32 milionom ludzi w Ameryce borykających się z głodem”.

Ich przyjaźń rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy Wanda Dench przypadkowo wysłała SMS-a do Jamala Hintona

Jamala Hintona i Wandy Dench
Jamal Hinton – Instagram

Niesamowita historia związku Dencha i Hintona rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy Dench myślała, że ​​wysyła SMS-a do jednego ze swoich wnuków w sprawie kolacji z okazji Święta Dziękczynienia.

„Napisałem SMS-a do dwóch moich wnuków i tego, który zmienił numer telefonu i mi nie powiedział” – Dench powiedział PEOPLE. „I wygląda na to, że Jamal dostał swój stary numer telefonu i tak też Jamal dostał moją wiadomość”.

Hinton miał wtedy zaledwie 17 lat i powiedział PEOPLE: „SMS-a brzmiał: „Święto Dziękczynienia w moim domu” i był od babci, ale ja na to: „Kiedy moja babcia nauczyła się pisać SMS-y?”. Poprosiłem ją więc o zdjęcie i na pewno nie była to moja babcia.

Wanda Dench i Jamal Hinton
Jamal Hinton – Instagram

Hinton odpowiedział na przypadkowego SMS-a: „Czy mimo to mogę dostać talerz?” a ona odpowiedziała: „Oczywiście, że możesz. To właśnie robią babcie… karmią wszystkich”.

I tak zaczęła się ich wakacyjna przygoda. Często się spotykają, niedawno rywalizowali razem w teleturnieju, a teraz mówi się o filmie Netflix opowiadającym ich historię.

„Po prostu go uwielbiam” – Dench powiedział o Hintonie. „Pamiętam, że przeczytałem wszystkie e-maile i posty [on X, formerly Twitter] gdzie młodzi ludzie mówili: „O mój Boże, dziękuję bardzo”. Zmieniłeś moje życie. Dałeś mi wiarę w ludzkość. Nie miałam pojęcia, że ​​wywarliśmy taki wpływ na ludzi, a zwłaszcza na młodych ludzi”.Źródło

Previous articlePrzekaż darowiznę na rzecz 10 najlepszych bohaterów CNN
Next articleZdobycie tytułu Kaya jeszcze bardziej wzmocni krajową piłkę nożną kobiet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here