Piosenkarz Britney Spears w wczorajszym odcinku „Saturday Night Live” wyśmiewano jej wspomnienia „The Woman In Me”, ale jej menadżer, Cade’a Hudsonaszybko stanął w jej obronie.

Oprócz krytykowania autorów „SNL”, Cade wziął także na cel komediantkę Chloe Fineman, która w parodii zagrała piosenkarkę „Toxic”. W komentarzu na Instagramie szybko stwierdził, że „nie jest zabawna”, rzucając skecz.

Menedżer Britney Spears, Cade Hudson, ostro krytykuje skecz z „Saturday Night Live” na temat jej wspomnień

W niedzielnym komentarzu na Instagramie Cade Hudson stanął w obronie Britney Spears, wykrzykując skecz „SNL” na temat jej wspomnień „The Woman In Me”.

“Wow. Pisarze @SNL są coraz gorsi” – napisał Cade Hudson na Instagramie. „Nic dziwnego, że wszyscy skontaktowaliście się ze mną, aby zaprosić Britney do programu… snl jest podłączony do aparatury podtrzymującej życie. Wszyscy jesteście żałośni, a ta Chloe nie jest zabawna. Znalazłeś ją na Craiglist czy coś takiego?

W trzyminutowym skeczu Chloe zachwyca się publikacją swoich wspomnień, jednocześnie dając fanom „wgląd” w przesłuchania gwiazd do lektora książki, w tym czytania Allison Janney (Heidi Gardner), Martina Scorcese (Timothée Chalamet) , John Mulaney (Sarah Sherman), Fred Schneider (Bowen Yang) z B52s i Jada Pinkett Smith (Ego Nwodim).

Cade Hudson nie był jedynym, któremu nie podobał się odcinek z ostatniej nocy

Jeden z użytkowników odwiedził X, platformę mediów społecznościowych znaną wcześniej jako Twitter, aby skrytykować wczorajszy odcinek „Saturday Night Live”, który był pierwszym odcinkiem po strajku SAG-AFTRA.

„Wstyd #SNL” – napisał jeden z użytkowników. “Wszystko [about] wczorajszy odcinek był obrzydliwy. Najpierw Timothée naśmiewał się z #IsraelPalestineWar, potem naśmiewali się ze wspomnień Britney Spear #TheWomanInMe, jakby nie wycierpiała wystarczająco dużo. F — #SaturdayNightLive.”

Britney Spears wypowiada się na temat znęcania się w usuniętym poście na Instagramie

MEGA

W poście na Instagramie opublikowanym, a następnie usuniętym na początku tygodnia przez piosenkarkę „Oops!… I Did It Again”, szczerze opowiedziała o znęcaniu się i przyznała, że ​​„boi się” niektórych osób, które mieszkają wokół niej w Los Angeles.

„Poszukałam informacji na temat znęcania się i złego traktowania dzieci w szkole… to całkiem interesujące, na co się natknęłam!!!” – napisała w długim podpisie. „Prawdopodobnie badałem ludzkie emocje częściej niż ktokolwiek inny na świecie i byłem osobą, którą wbrew mojej woli badano i analizowano niczym laboratorium naukowe, więc przeglądanie danych uważam za coś wyjątkowego !!!”

„Wszyscy mamy swoje wewnętrzne, podświadome myśli, a niektórzy lepiej nadają się do ukrywania tych emocji lub słabości !!!!” ona kontynuowała. „Większość z nich mieszka w Los Angeles, nazywają się aktorami i aktorkami… i niestety nigdy nie byłam aż tak dobra w aktorstwie, ale możesz zagwarantować, że rozpoznam jednego z odległości mili !!! Przyprawiają mnie o dreszcze, prawie podobne do tych, jakie czułby człowiek, gdyby zobaczył prawdziwego przestępcę!!!”

Britney Spears w sukience Juliena MacDonalda, klejnotach H Sterna i butach Christiana Louboutina pojawia się na gali MTV Video Music Awards 2016
MEGA

„Noszę serce na dłoni i musiałam się tego uczyć na własnej skórze… ale wiem, jak to jest czuć się dręczonym… prześladowanym… i całkowicie upokorzonym” – napisała Britney. „Mówię o tym, ponieważ najważniejszą rzeczą, która mnie w tym zainteresowała, jest to, że jeśli chodzi o emocje, naprawdę nie da się tego wyjaśnić !!! To jest naprawdę piękne, ale na dodatek jest to nadużycie… tu robi się trochę poważniej!!! Czy to coś wielkiego??? Na 100 procent to wielka sprawa!!!”

„To, co wydało mi się najbardziej niepokojące, to to, że spośród wszystkich przypadków znęcania się, które badałam, większość ofiar to te, które same siebie skrzywdziły!!! Właściwie wydało mi się to naprawdę interesujące, ponieważ można by pomyśleć, że osoba, która spowodowała emocjonalne zamieszanie, będzie miała poczucie winy i chciałaby wziąć na siebie ten czyn !!!” ona poszła na. „Nawet jeśli niektóre ofiary faktycznie odebrały sobie życie, osoba, która to spowodowała, uszła na sucho, nawet nie okazała żadnych oznak skruchy !!! Wierzę, że ci ludzie są aktorami i mieszkają w Los Angeles !!!”

Britney Spears na premierze filmu Pewnego razu w Hollywood
MEGA

„Powiem to… Mam ładny dom w Los Angeles… ale ludzie mnie tam przerażają i zawsze tak było !!! Może powinienem zapisać się na zajęcia z aktorstwa i nie podchodzić tak poważnie do moich prawdziwych emocji !!! Może się mylę, ale wolę się mylić, niż oddać usta i uśmiech komuś, kto nie ma nawet kwalifikacji, aby przejść obok mnie dwie stopy !!!” – podsumowała Britney. „PS wczoraj z żeglarzami ⛵️ !!!”

Chociaż w związku z sukcesem swoich wspomnień usunęła film przedstawiający relaks na jachcie, następnego dnia opublikowała go ponownie.Źródło

Previous articleSzef obrony państwa NATO zwolniony po śmiertelnym wypadku samochodowym
Next articleSteelers LB doznał kontuzji kończącej sezon w meczu przeciwko Packers

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here