Brytyjski nadawca komercyjny ITV zatrudnił znajomą twarz do gościnnego prezentowania wydania swojego flagowego programu w czasopiśmie dziennym Tego ranka – z Sarah Ferguson, która pojawi się na sofie w ten poniedziałek.

Słońce donosi, że była księżna Yorku będzie gościem popularnego programu na jeden dzień, a także montaż pokazu z galerii.

Ferguson, który wcześniej występował jako gość programu, powiedział gazecie: „Nie mogę się doczekać, aby spędzić tam cały poranek i jestem podekscytowany możliwością bycia gościem redagującym program, co będzie oznaczać zapoznanie się z niektórymi tematami, które mnie interesują. pasjonat.”

W programie zaplanowano wywiad z weteranem piosenkarza Sir Cliffem Richardem, o tym, jak trzymać psa w domu, ochrona skóry i znaczenie defibrylatorów.

ITV zmienia gościnnych prezenterów, odkąd w zeszłym miesiącu odeszła jej główna gwiazda Holly Willoughby. Dochodziła już do siebie po wiadomościach, że grożono jej śmiercią, a także po głośnym odejściu latem jej wieloletniego współprowadzącego Phillipa Schofielda.

Ferguson nie jest obca studiu telewizyjnemu, ponieważ po rozwodzie z księciem Andrzejem w latach 90. udzieliła Oprah Winfrey wywiadów, a także pojawiła się na swoim własnym kanale YouTube, gdzie opowiada historie dla dzieci.

Słońce informuje, że została zrekrutowana do składu tegorocznego sezonu reality show Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! Jednak rozmowy utknęły w martwym punkcie, gdy odmówiła rozmowy na temat swojego byłego męża, z którym nadal dzieli dom.

Źródło

Previous articleMoment, w którym aresztowano albańskiego sprzedawcę linii okręgowych, który miał na ścianie plakat z Człowiekiem z Blizną, podczas gdy gang narkotykowy, który wpompował do małych miasteczek kokainę o wartości 1,1 miliona funtów, ukrywając opakowania w losach na loterię, zostaje uwięziony
Next articleMarszałek lotnictwa Vivek Ram Chaudhari podkreśla kluczową rolę sektora prywatnego w zwiększaniu potencjału IAF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here