Bena Afflecka I Jennifer Garner po raz kolejny udowadniają, że można pozostać w dobrych stosunkach z byłym.

Affleck i Garner, oboje w wieku 51 lat, przyłapano w czwartek, 9 listopada, w Santa Monica w Kalifornii, jak nadrabiali zaległości w Santa Monica w Kalifornii. Wszyscy byli uśmiechnięci, pijąc kawę, a Garner miał na sobie ciemnoniebieską kurtkę i dżinsy, a Affleck zdecydował się na jasnoniebieski puchacz kurtka, sweter i beżowe spodnie.

Affleck i Garner pozostają ze sobą blisko, ponieważ nadal wspólnie wychowują dzieci: Violet (17 lat), Seraphinę (14 lat) i Samuela (11 lat). Para poznała się początkowo na planie filmu Perłowy Port w 2001 r. i ponownie połączyli się trzy lata później. Złożyli śluby w czerwcu 2005 roku, zanim powiększyli rodzinę.

Po dziesięciu latach małżeństwa Affleck i Garner ogłosili decyzję o rozstaniu. „Po głębokim namyśle i dokładnym rozważeniu podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie” – napisali we wspólnym oświadczeniu z 2015 roku. „Idziemy dalej z miłością i przyjaźnią dla siebie nawzajem oraz zobowiązaniem do współwychowania naszych dzieci, których prywatność prosimy o uszanowanie szacunku w tym trudnym czasie. To będzie nasz jedyny komentarz w tej prywatnej, rodzinnej sprawie. Dziękuję za zrozumienie.”

Powiązany: Cytaty Bena Afflecka i Jennifer Garner na temat wspólnego rodzicielstwa i rozwodu

Sympatyczny jak zawsze! Ben Affleck i Jennifer Garner są zawodowymi rodzicami od czasu ogłoszenia rozstania w czerwcu 2015 r. Byli rodzice, których łączy Violet, Seraphina i Samuel, nie wahają się rozmawiać o życiu rodzinnym i bliskiej przyjaźni. „Ben i Jen darzą się ogromną miłością i szacunkiem” – źródło poinformowało wyłącznie Us Weekly […]

Źródło później powiedziało wyłącznie Tygodnik „Nas”. że wspólne rodzicielstwo zawsze było dla Afflecka i Garnera „pracą w toku”.

„Pomiędzy nimi pojawiają się różne rzeczy, ale są zdeterminowani, aby zrobić wszystko, co w ich mocy dla dzieci” – ujawnił informator w marcu 2020 roku, dwa lata po sfinalizowaniu ich rozwodu. „Bądzą na bieżąco, odbywają wiele spotkań i kontroli. Chcą być jak najlepszymi rodzicami dla dzieci. Jeśli są różnice, zachowują to dla siebie i nie pozwalają, aby miało to wpływ. Zawsze starają się pokazać dzieciom szczęśliwe twarze, a ich dobro jest na pierwszym miejscu”.

Ben Affleck i Jennifer Garner uśmiechają się podczas wspólnej wycieczki do Los Angeles
Wyszukiwarka gwiazd/MEGA

Zarówno Affleck, jak i Garner publicznie opowiedzieli się za odejściem. The Argo dyrektor, z którym wcześniej był zaręczony Jennifer Lopez w latach 2002–2004, na początku 2021 r. odnowił swój romans z 54-letnią piosenkarką.

W kwietniu 2022 roku Lopez ujawniła, że ​​Affleck się oświadczył. Nie tracąc czasu, trzy miesiące później wzięli ślub podczas ceremonii w Las Vegas. Oboje ponownie uczcili swoją miłość większym weselem w sierpniu 2022 roku.

W międzyczasie Garner spotykał się Johna Millera z przerwami od 2018 r. „Jest dumna, że ​​może się nim pochwalić” – podało drugie źródło Nas w czerwcu. „Jen nie jest już tak nieśmiała jak kiedyś z Johnem, ponieważ czują się ze sobą o wiele bardziej komfortowo i bezpiecznie”.

Znawca dodał: „Jen i John są całkowicie zadowoleni z obecnego stanu rzeczy”.

W tym samym miesiącu Garner wysłał Affleckowi słodką wiadomość z okazji Dnia Ojca.

„Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla najlepszego, jaki kiedykolwiek wykonywał tę pracę. (Dżinsy w kościele 😬 — odbyłem lot przesiadkowy, ale mój bagaż nie 🙏). Kochamy Cię, Tato. X” – podpisała w czerwcu post na Instagramie, na którym umieściła zdjęcie z rodzicami. „PS Pozdrawiam BGA — nikt nie kocha swoich dzieci tak, jak Ty kochasz nasze. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, Ben! X.”

Źródło

Previous articleŚlady dinozaurów odkryte na plaży na angielskiej wyspie Wight
Next articleVikings ogłaszają oficjalny status Justina Jeffersona

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here