Travis Kelce Kayla Nicole jest gotowy, aby rozpocząć nowy rozdział po przestaniu obserwowania Bretania I Patricka Mahomesa w mediach społecznościowych.

„Rozpady przyjaźni są trudne. Ale to część [sic] życia” – napisała 32-letnia Nicole podczas pytań i odpowiedzi na Instagramie w środę, 29 listopada. „Ludzie są czasami stworzeni, aby być w twoim życiu tylko przez jakiś sezon”.

Kontynuowała: „Daj sobie czas i pozwolenie na żałobę, ponieważ utrata tej więzi może boleć. Ale także doceń bogactwo i piękno przyjaźni, które wciąż masz. Przenieś swoją uwagę z tego, co straciłeś, na to, co utrzymałeś, a co jeszcze bardziej ekscytujące — na nowe przyjaźnie, które z czasem zawiążesz”.

W zeszłym miesiącu Nicole wyjaśniła swoją decyzję o „publicznym przestaniu obserwować” Brittany i Patricka, oboje po 28 lat, po latach bliskiej przyjaźni z tą parą. „Prawda jest taka, że ​​znam tych ludzi w prawdziwym życiu” – powiedziała Ludzie 25 października. „I tak w prawdziwym życiu przekazałem tym ludziom, dlaczego musiałem publicznie podejmować decyzje, które podjąłem”.

Powiązany: Kim jest była dziewczyna gracza NFL Travisa Kelce’a? Poznaj Kaylę Nicole

Kayla Nicole jest znana z wielu ról: jest dziennikarką, modelką, gospodarzem, influencerką i dziewczyną Travisa Kelce’a, a przynajmniej była kiedyś. Przez pięć lat Kelce i Nicole walczyły o utrzymanie związku. Niestety, w 2022 r. zakończyli działalność. Rozstali się i ponownie zjednoczyli w […]

Nicole, która spotykała się z Kelce (34 l.) z przerwami w latach 2017–2022, kliknęła przycisk „Przestań obserwować” niedługo po tym, jak Brittany zaprzyjaźniła się z nową dziewczyną Kelce, Taylora Swifta. Swift (33 l.) od września jest romantycznie związany z drużyną Kansas City Chiefs.

Na początku tego miesiąca Swift był gospodarzem imprezy poświęconej oglądaniu ligi NFL, w której uczestniczyli Brittany i współmałżonkowie Chiefs Paige Buechele (żona byłego rezerwowego zespołu QB Shane’a Buechele’a) I Lyndsay Bell (żona ostrego końca Blake’a Bella) 5 listopada.

Travis Kelces, była Kayla Nicole, opowiada o zerwaniu przyjaźni po tym, jak przestała obserwować Brittany Mahomes

Kayla Nicole Dzięki uprzejmości Kayli Nicole/Instagram

„Taylor uwielbia swoje nowo nawiązane przyjaźnie z innymi żonami i dziewczynami członków drużyny Travisa” – poinformowało wyłącznie źródło Tygodnik „Nas”. dni później. „Docenia fakt, że tak samo jak ona wiedzą, jak się bawić, i uwielbia kibicować Travisowi i Chiefs razem z nimi wszystkimi”.

Ponieważ romans Swift i Kelce wciąż trafia na pierwsze strony gazet, Nicole szczerze przyznała, jak rozstanie jej i sportowca wpłynęło na jej zdrowie psychiczne. „Czułam się jak… i było mi smutno, i ciężko było mi wstać z łóżka” – wspomina w wywiadzie dla Ludzie w zeszłym miesiącu. „Doszło do punktu, w którym pomyślałem: «OK, co jeszcze mogę zrobić?». Zacząłem więc chodzić na terapię”.

Choć nie wspomniała bezpośrednio o związku Kelce i Swifta, Nicole zauważyła, że ​​terapia pomogła jej uporać się z nowo odkrytą popularnością jej byłego. „Gdybym tego nie zrobił, nie wiem, jak bym zareagował w tej chwili. Nie mam pojęcia” – dodała.

Travis Kelces, była Kayla Nicole, opowiada o zerwaniu przyjaźni po tym, jak przestała obserwować Brittany Mahomes

Taylor Swift i Brittany Mahomes Davida Eulitta/Getty Images

Żałuje też, że nie mogła powiedzieć swojemu dawnemu sobie, żeby „zapięło klamrę” dla rozgłosu wokół życia miłosnego Kelce. „Myślałeś, że najgorsze już nadeszło, ale zapnij pasy, weź wszystkie narzędzia i włóż je do torby, bo będą Ci potrzebne” – stwierdziła.

Teraz Nicole najwyraźniej zakochała się w Philadelphia Eagles QB (i koledze z drużyny brata Travisa, Jasona Kelce’a) Jalen boli. „Latają orły, latają” – napisała za pośrednictwem portalu X (dawniej Twitter) wraz z ponownie opublikowanym filmem przedstawiającym 25-letnią Hurts podczas meczu NBA w poniedziałek, 27 listopada. Po tym, jak fani w komentarzach drażnili się z jej zalotnym postem, żartobliwie odpowiedział„Wy też macie oczy 😂.”Źródło

Previous articleSekretarz ds. kultury Lucy Frazer wkracza w związku z „obawami” związanymi z proponowaną sprzedażą „The Telegraph” i „Spectator” Abu Zabi
Next articleAnalityk podkreśla, że ​​w niedzielę drużyna 49ers była pod największą presją

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here