EKSKLUZYWNY: W Prime Video dostępny jest nowy dokument sportowy.

Żegnaj Barryktóry opowiada historię słynnego działacza Barry’ego Sandersa, stał się najczęściej oglądanym filmem dokumentalnym tego streamera w USA – biorąc tytuł od Kelcenieco ponad dwa miesiące po tym, jak ten lekarz sportowy ustanowił rekord dla Prime Video.

W dokumencie Sanders w końcu wyjaśnia, dlaczego zakończył karierę w Detroit Lions w 1999 roku, będąc u szczytu swojej kariery. To wyjaśnienie z niecierpliwością czekało na fanów sportu, biorąc pod uwagę, że film miał najdłuższy pierwszy tydzień spośród wszystkich filmów dokumentalnych w historii Prime Video w USA po debiucie 21 listopada.

Żegnaj Barry według streamera miał swoją premierę na pierwszym miejscu 10 najlepszych filmów krajowych według Prime Video i od tego czasu pozostaje na tym miejscu.

Amazon nie podał żadnych danych dotyczących oglądalności filmu, choć można śmiało założyć, że tak Żegnaj Barry pojawi się na listach przebojów Nielsena w nadchodzących tygodniach (Nielsen podaje, że dane dotyczące odbiorców transmisji strumieniowej są opóźnione o około miesiąc).

Żegnaj Barry wkroczył do świata streamingu podczas konkurencyjnego weekendu Święta Dziękczynienia, które jest świętem kojarzonym z Sanders and the Lions.

„Chociaż ustanawianie rekordów nigdy nie było ważne dla Barry’ego Sandersa, jesteśmy podekscytowani tą możliwością Żegnaj Barry pobijając rekordy oglądalności w Prime Video” – powiedział Matt Newman, szef treści sportowych Prime Video Original. „Chcemy podziękować naszym partnerom z NFL Films, którzy pomogli ożywić tę historię, a także Barry’emu i rodzinie Sandersów za umożliwienie nam opowiedzenia ich historii. Obydwa Żegnaj Barry I Kelce utwierdziło nas w przekonaniu, że świetne opowiadanie historii może pogłębić zaangażowanie naszej publiczności sportowej na żywo i zaprosić nowych widzów do świata sportu. Nie możemy się doczekać, aż wykorzystamy ten impet wraz z wydaniem Trener Premier 7 grudnia.”

Prezentowane przez Prime Video Sports, Żegnaj Barry to produkcja NFL Films. Producentami wykonawczymi filmu są Patrick Kelleher, Ross Ketover, Ken Rodgers i Brian Rolapp z NFL Films. Współreżyserują Paul Monusky, Micaela Powers i Angela Torma.

Źródło

Previous articleStan USA pozywa firmę Pfizer do sądu w związku z zastrzykiem na Covid-19
Next articleBrytyjski król Karol w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nawołuje do podjęcia działań klimatycznych podczas COP28

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here