Dziewczyna, która stworzyła kulturowy slogan: „Zapłać mi na zewnątrz, co powiesz na to?” podczas występu u doktora Phila najwyraźniej zarabia duże pieniądze w Internecie.

Bhad Bhabie (znana również jako Danielle Bregoli, gdy jako buntownicza nastolatka wywołała sensację w serialu Doktor Phil) stała się odnoszącą sukcesy artystką rapową. W czwartek podzieliła się swoim dochodem z pierwszego roku z konta subskrypcyjnego OnlyFans.

Serwis umożliwia płatny dostęp do intymnych zdjęć gwiazd. Do gwiazd, które to wykorzystują, należą między innymi Denise Richards, Bella Thorne, Cardi B, Trey Songz i Tyga.

Bhad Bhabie opublikowała w swoich Instagram Stories zrzut ekranu przedstawiający zarobki za każdy miesiąc 2021 r., kiedy po raz pierwszy zalogowała się do usługi. Wcześniej powiedziała, że ​​zarobiła 1 milion dolarów w ciągu pierwszych sześciu godzin na platformie. W 2022 roku twierdziła, że ​​dzięki OnlyFans jest warta 50 milionów dolarów. Za dostęp do swoich zdjęć pobiera opłatę w wysokości 23,99 dolarów.

Na zrzucie ekranu opublikowanym w czwartek widać zarobki, które w kwietniu 2021 r. zarobiła 18 148 436,44 dolarów w pierwszym miesiącu na platformie.

Potem pieniądze spadły, ale nadal były lukratywne. W maju 2021 r. zarobiła 6 878 249,13 USD, po czym kwoty spadły. We wrześniu i październiku 2021 r. zarabiała ponad 1 milion dolarów miesięcznie, spadając do 833 000 dolarów w listopadzie, ostatnim miesiącu pokazywanym na Instagramie.

Bhad Bhabie nie ujawnił sum za lata 2022 i 2023.

Źródło

Previous article'A definitive backslide.' Inside fashion's worrying runway trend
Next articlePiątoklasistka zbiera 2000 dolarów dla pogrążonego w żałobie nauczyciela

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here