Cowperthwaite powiedział, że on i jego rodzina również planują zasięgnąć drugiej opinii i że w przyszłym tygodniu przejdzie operację. „Zrobię, co w mojej mocy, aby otwarcie mówić o podróży tutaj. Planuję w pełni wrócić do formy i być lepszym niż moja poprzednia chwała!” ona napisała. „Proszę o kontakt, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pozostać w kontakcie z jak największą liczbą osób”.

Cowperthwaite jest najbardziej znany z roli Orena Lennoxa w serialu baletowym Netflix Małe ładne rzeczyktóry miał jeden sezon i ukazał się w 2020 roku. Kilku jego byłych kostiumów wyraziło dla niego swoje wsparcie w komentarzach pod jego postem na Instagramie.

Kazimira Jollettektóra grała Bette Whitlaw, napisała: „Kocham cię, Bart… przesyłam ci mnóstwo uzdrowienia. Masz to”.

Kolega Małe ładne rzeczy ałun Michaela Hsu Rosena skomentował: „Tak bardzo cię kocham, Barton”, podczas gdy Brennan Clostktóry także wystąpił w serialu, napisał: „Och, Barty, bardzo przykro mi to słyszeć. Przesyłam ci mnóstwo miłości… masz to!!!”

Źródło

Previous articleMultimilioner z Sydney rzekomo groził sąsiadowi kierowcy wyścigowemu piłą łańcuchową i kopnął go w pachwinę podczas wyzwania „kung fu” w Dural
Next articleAlex Owieczkin trafia do siatki, a Caps pokonują Islanders i jeden po drugim wygrywają

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here