Jeśli chodzi o teksty motywu przewodniego „Frasier”, osoby odpowiedzialne miały bardzo szczegółowe i nieco wymagające instrukcje. Według Millera:

„Instrukcje dotyczące tekstu były takie, i pamiętam [series creator] David Angell powiedział: „Nie wspominajcie o Seattle, nie wspominajcie o Frasierze, nie wspominajcie o psychiatrach. Nie wspominaj o niczym, co ma związek z programem, ale spraw, aby miało to związek z programem”.

Może to brzmieć jak dziwna rada dotycząca piosenki przewodniej, ponieważ zmniejsza prawdopodobieństwo, że będzie ona kojarzona z programem w świadomości ludzi, ale jest coś naprawdę genialnego w przypadkowym uczuciu „rzucanych sałatek i jajecznicy”, zwłaszcza że to nie wszystko w ogóle takie losowe. Miller najpierw napisał muzykę, a następnie skontaktował się ze swoim przyjacielem Darrylem Phinnessee, aby nakłonił go do napisania tekstu. Phinnessee wymyśliła „rzucane sałatki i jajecznicę”, ponieważ obie te rzeczy są „pomieszane”, podobnie jak pacjenci psychiatrii Frasiera. I „Słyszę nawoływanie bluesa?” To jego pacjenci z depresją, dzwoniący do jego programu radiowego! Kiedy zaczniesz patrzeć na teksty przez nieco bardziej metaforyczny obiektyw, nagle wszystko nabiera sensu.

Źródło

Previous articleSzał na temat Bitcoin ETF napędza rajd „nic na sprzedaż”.
Next articleKarolina Południowa znajduje okazję i atakuje kobiety z Maryland

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here