Chociaż pełne szczegóły fabuły trzeciego filmu nie są jeszcze znane, można śmiało powiedzieć, że fabuła będzie dotyczyć Klauna Arta, który jak zwykle spuszcza krew z rąk na grupę nieszczęśliwych ludzi, z których większość zginie w makabryczny sposób . A jeśli chodzi o trzeci film, reżyser Damien Leone wie, że wokół niego panuje duży szum medialny. Dyrektor już wcześniej o tym mówił Różnorodność:

„Czasami zdarzają się nieprzespane noce, podczas których mówimy: «O mój Boże, nie mogę zawieść fanów tej serii.» Zawsze oczekują kolejnej wielkiej sceny zabójstwa, kolejnej krwawej scenografii. Jak mam wybić się na szczycie niesławnej już sceny z piłą do metalu w „Części pierwszej”, a teraz w drugim filmie? Na konwentach pytają mnie: „ Jak zamierzasz zająć pierwsze miejsce w scenie sypialni? Zawsze chcę skoczyć za płot i spróbować sprawdzić, czy uda mi się prześcignąć samego siebie z poprzedniej części.”

– W typowy sposób budujący szum – powiedział Leone Cholernie obrzydliwe spodziewać się czegoś więcej niż tylko „20-sekundowego zwiastuna sztuczki”, a nowy zwiastun zapewnia dłuższy wgląd w to, co widzowie zobaczą, gdy Art (David Howard Thornton) powróci. Wracasz także po nową część? Lauren LaVera, której ostatnia dziewczyna Sienna Shaw była główną atrakcją drugiego filmu. Aktorka-kaskaderka LaVera stała się ukochaną wschodzącą gwiazdą sceny horrorów od czasu swojej roli w sequelu, a ponieważ Sienna żyje pod koniec „Terrifiera 2”, niektórzy fani nie mogą się doczekać jej powrotu tak samo jak Arta.

Drugi film „Terroryzator” również pozostawił nam intrygującą historię: wraz z pojawieniem się widmowej dziewczyny, która oznacza pierwszą ofiarę Arta, zarówno Art, jak i Sienna zostali wskrzeszeni, a biedna Victoria (Samantha Scaffidi) najwyraźniej ponownie urodziła Arta w połowie napisów końcowych filmu scena. „Terrifier 3” może jeszcze głębiej zanurzyć się w mitologię Art the Clown, ale jest tylko jedna rzecz, którą możemy zagwarantować w związku z świątecznym festiwalem rozprysków, zanim go faktycznie zobaczymy: „Terrifier 3” nas obrzydzi. „Terrifier 3” w kinach od 25 października 2024 roku.

Źródło

Previous articleBurza Debi: Ostrzeżenia pogodowe obowiązują w całej Wielkiej Brytanii
Next articleUrzędnik UE przeprasza za słowa Borrella – Politico

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here