Uznana przez krytyków sztuka Brandena Jacobsa-Jenkinsa Odpowiedniz Sarah Paulson i Corey Stoll w rolach głównych przedłuży swoje ograniczone zaangażowanie o 13 tygodni w drodze przeniesienia z obecnej siedziby w Hayes Theatre do Belasco Theatre, ogłosili dziś producenci Second Stage.

Producenci powołali się na ogromne zapotrzebowanie na bilety na przedłużenie. Akcja Belasco rozpocznie się 25 marca i potrwa do 23 czerwca.

Z rozszerzeniem, Odpowiedni będzie trwać przez potencjalnie lukratywny sezon rozdania nagród Tony. Produkcja będzie niemal pewna, że ​​nagrody zostaną wręczone 16 czerwca.

Produkcja zakończy się w Hayes 3 marca. Minna granowej sztuki Pauli Vogel z Jessicą Lange w roli głównej, będzie można oglądać w Hayes 2 kwietnia, a oficjalna data premiery wyznaczona jest na 25 kwietnia.

W ramach transferu wezmą udział pierwotni członkowie firmy: Paulson, Stoll, Michael Esper, Natalie Gold, Graham Campbell, Alyssa Emily Marvin, Lincoln Cohen i Everett Sobers.

Elle Fanning, która stworzyła rolę „River”, nie może zostać przeniesiona wraz z produkcją; Według Second Stage jej następczyni zostanie ogłoszona w nadchodzących tygodniach.

Odpowiedniwedług producentów „jest na dobrej drodze, aby stać się najbardziej udaną produkcją Hayesa w historii Second Stage”.

Źródło

Previous articleZaoszczędź 299 USD na monitorze studyjnym Apple i już dziś zamień się na monitor 5K – CNET
Next articleAnalityk twierdzi, że w przyszłym sezonie dwa zespoły mogą pokonać Chiefs