Andrzej Keegan Michael Bezjian/Getty Images dla FUNDACJI Charytatywnej VAHAGN SETIAN (VSCF)

Andrzej Keegan odniósł się do plotek, jakoby założył sektę.

Keegan (45 l.) pojawił się w programie iHeartRadio „Pod spotyka świat” — współorganizatorem: Chłopiec poznaje świat ałuny Danielle Fishel, Jeździec Silny I Willa Friedle’a — w poniedziałek 12 lutego, gdzie omawiał pogłoski o tym, że jest przywódcą sekty w Wenecji w Kalifornii. W wywiadzie Keegan przyznał, że po przeprowadzce do Golden State w wieku dwudziestu kilku lat „zanurzył się w kulturę i społeczność” Venice Beach.

„W Wenecji była taka interesująca grupa hippisów”, powiedział 10 rzeczy, których w Tobie nienawidzę wyjaśniła gwiazda. „Jestem pewien, że jeśli udasz się po zachodniej stronie, na pewno jest tam dużo duchowości. Miałem kontakt z kilkoma ludźmi i mieliśmy taką możliwość. Ta stara świątynia Hare Kryszna stała pusta, a my pomyśleliśmy: „Dlaczego nie zbierzemy kilku ludzi i nie otworzymy tego miejsca?”

Stara świątynia stała się później domem Pełne koło, jak podaje oficjalna strona internetowa, „centrum społeczności duchowej” z siedzibą w Los Angeles. „Patrząc wstecz, to było szaleństwo. Odłożyłem dziesiątki tysięcy dolarów, ale otworzyliśmy go, spędziliśmy trzy lata i naprawdę zbudowaliśmy niesamowitą grupę przyjaciół” – powiedział Keegan. „W latach 2014–2017 przeszliśmy przez coś naprawdę znaczącego”.

Full Circle powstało w 2014 roku w celu „zrobienia pozytywnych rzeczy dla społeczności”. 7. Niebo ałun udostępniony. W tym samym roku zaczęły krążyć pogłoski o działalności przypominającej kult w grupie Wice artykuł zatytułowany „Jedna z gwiazd 10 rzeczy, których w Tobie nienawidzę Założyłem religię”.

„Patrzę teraz wstecz i stwierdzam, że nie znam nikogo innego, kogo nazywanoby przywódcą sekty, więc jest to coś w rodzaju odznaki honoru” – zażartował Keegan.

Według aktora Full Circle jest „przeciwieństwem tego, co można sobie wyobrazić” na podstawie plotek i wiadomości pisanych na temat grupy. „Po prostu stworzyli bardzo interesującą, kolorową historię i połączyli ją w jedną całość” – powiedział. „W ciągu trzech lat zorganizowaliśmy prawie 1000 wydarzeń i było naprawdę ciężko. Było to naprawdę korzystne dla wielu osób. Wciąż o tym słyszę i ludzie mówią: „To był wspaniały czas”.

Chłopiec poznaje świat

Powiązany: Obsada „Boy Meets World”: gdzie oni teraz są?

Nie każdy serial komediowy zamienia się w fenomen rodzinny – ale Boy Meets World właśnie to zrobił. Serial, stworzony przez Michaela Jacobsa, zadebiutował w 1993 r. i był emitowany przez siedem sezonów w stacji ABC, aż do finału w maju 2000 r. Serial przedstawiał życie i lekcje życia Cory’ego Matthewsa, granego przez Bena Savage’a – z domu […]

Podczas podcastu Fishel porównał Full Circle do „grupy ludzi w Burning Man”, a nie „grupy ludzi w Heaven’s Gate”, porównując tę ​​grupę do kultu dnia zagłady z lat 70. prowadzonego przez Marshalla Applewhite’a.

„Nie było żadnej doktryny” – kontynuował Keegan. „Po prostu skupialiśmy ludzi. Podręcznik współtwórcy był podręcznikiem, z którego korzystaliśmy. Pod każdym względem było to przez kilka lat naprawdę fajne centrum społeczności dla grupy ludzi w Wenecji”. Centrum społeczności Full Circle zostało trwale zamknięte w 2017 r., ale grupa organizowała wydarzenia i publikowała posty w mediach społecznościowych do 2021 r.

Źródło

Previous articleThe Best Pregnancy Pillows, as Tested by a Pregnant Wellness Editor – CNET
Next articleW sypialni małej dziewczynki odkryto horror australijskiej mamy: jeden z najbardziej śmiercionośnych węży na świecie