Absolwentka „Nastoletniej Mamy”. Kailyn Lowry od kilku dni w mediach społecznościowych dokucza swoim fanom na temat płci swoich bliźniaków. Udostępniła swój pierwszy film z trzyczęściowej serii w serwisie TIK Tok w poniedziałkowy wieczór i pozostawił fanów w zawieszeniu aż do środowego poranka, gdy czekali na część drugą.

Mimo że obie części pierwsza i druga mają tę samą płeć co jej bliźniaki, fani nie do końca to akceptują, ponieważ nie udostępniono jeszcze części trzeciej.

Czy Kailyn Lowry ma jeszcze dwóch chłopców?

Kailyn Lowry – TikTok

Lowry, mama pięciu chłopców, ma nadzieję, że powiększy swoją rodzinę przynajmniej o jedną dziewczynkę, zanim zamknie rozdział w swoim życiu związany z rodzeniem dzieci.

Część pierwsza jej filmu pokazała, jak otwiera e-mail i przekazuje swojemu chłopakowi Elijahowi Scottowi wyniki badania krwi pod kątem płci. Gdy otwiera e-maila, jej podekscytowanie wzrasta, gdy wykrzykuje: „Nie wiem, czy dam radę”.

„To chłopcy” – powiedziała z wyrazem szoku na twarzy, a potem roześmiała się, gdy dowiedziała się, że będzie mamą siedmiu chłopców. A może ona?

@kaillowry W typowy sposób Kail + the Chaos musimy podzielić to na 3-częściową miniserię 😂😅 W pełni zrozumiecie po części 3. Życzcie mi powodzenia 🤞🏻 #ujawnienie płci #kailandthechaos #Bliźnięta #ciąża #kaylijah #kailowry #życiemamy ♬ dźwięk oryginalny – Kailyn Lowry

Fani zostawiali swoje przemyślenia w komentarzach, a wielu uważa, że ​​ona gra ze wszystkimi, po prostu dlatego, że istnieją dwa inne filmy, którymi trzeba się podzielić.

„Myślę, że na trzecim pokaże nam, że dzieci tu są!! I jedna dziewczyna!!!! Chodź, Kail!” napisała jedna osoba. Inna dodała: „Nie, czekam na część 3, ponieważ jestem pewna, że ​​jest tam jedna dziewczyna”.

Potem przyszła część druga ujawnienia płci Kailyn Lowry

Kailyn Lowry
Kailyn Lowry – TikTok

Fani z niecierpliwością przez cały dzień czekali na udostępnienie drugiej części na TikToku, więc niedługo po tym, jak Lowry udostępnił film, który zapełnił się w sekcji komentarzy.

Film ujawniający płeć pokazuje pięciu chłopców Lowry (co jest pierwszym prawdziwym spojrzeniem na jej najmłodszego syna, Rio), a czwórka starszych domyśla się, czy powiększą rodzinę o kolejnych braci, czy też będzie w to mieszana siostra.

Izaak (13 lat) ma nadzieję na dwie dziewczynki. Dwóch pozostałych chłopców myśli, że to obaj chłopcy, a jeden zgadł jednego chłopca i jedną dziewczynkę. Podczas gdy rodzina stała obok wystawy „TWINS” otoczonej różowymi i niebieskimi balonami za basenem, wystrzeliła tylko jedna armata dymna.

Niebieski dym wypełnił stronę wyświetlacza, po której znajdował się Lowry, ale po drugiej stronie nie było nic. I chociaż wideo kończy się opowieścią rodziny o obu dzieciach, fani nie do końca wierzą, że jedno z dzieci nie jest dziewczynką.

@kaillowry Ujawnienie płci, część 2! Nakręcona, żeby powiedzieć dzieciom… i oczywiście jedna armata dymna nie wybucha. Powinienem był wiedzieć, że to zapowiedź przyszłego chaosu 😜 #kailowry #kailandthechaos #ujawnienie płci #chłopiec #Bliźnięta #ciąża #część druga ♬ Moja miłość, moja, cała moja – Mitski

„Nadal myślę, że tam jest dziewczyna!!! Myślę, że tak. Uwielbiam dekoracje, kail!” – napisał w komentarzu jeden z fanów. Inna powiedziała: „Wiem, że jest dziewczyna, która przestanie się z nami bawić i pokaże nam część 3”.

Wielu innych fanów również myśli o kolorze różowym dla jednego z dzieci i wierzy, że Lowry mógł już mieć bliźniaki i właśnie przeciąga trzecią część na ich wielkie ujawnienie.

Mam nadzieję, że część trzecia w cudowny sposób ujawni dziewczynkę! Niech praca krwi będzie nieprawidłowa!!!! @Kailyn Lowry, potrzebujesz co najmniej 1!” powiedział jeden z fanów.

„Naprawdę nakręcam publiczność, żeby ogłosić dziewczynę” – napisała inna osoba.

Kailyn nie ma już dzieci po przybyciu bliźniaków

Dzieci Kailyn Lowry
Kailyn Lowry – Instagram

Podczas niedawnej szczerej rozmowy na temat swojej rodziny w podcaście „Barely Famous” Lowry powiedziała, że ​​czuje, że po urodzeniu bliźniaków jej rodzina będzie kompletna.

„Jestem podekscytowany możliwością wycięcia moich rurek. Bo powiedziałam to ostatnim razem i dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ale nie mogę” – powiedziała. „Nigdy więcej ciąż, nigdy więcej ciąż, nigdy więcej ciąż niespodziewanych, nieplanowanych ciąż, ciąży, macierzyństwa zastępczego, nic z tego. Wszystko gotowe.”

Gwiazda rzeczywistości czuje teraz, że nie będzie musiała pytać: „A co, gdybyśmy mieli jeszcze jednego?” po przybyciu bliźniaków.

„Jestem podekscytowana możliwością odkrywania tej macierzyńskiej podróży pod kątem prywatności i publikowania tego, co chcę” – powiedziała. „Jestem tym podekscytowany”.

Lowry jest mamą małego Rio ze swoim chłopakiem Scottem, który jest także ojcem bliźniaków; Creed (3 lata) i Lux (6 lat) z byłym Chrisem Lopezem; Lincoln, 9 lat, z byłym Javim Marroquinem; i Isaac (13 lat) z byłą Jo Riverą.Źródło

Previous articleJak zachować aktywność nieaktywnego konta Gmail w Google
Next articleJak Playboy zerwał współpracę z Hugh Hefnerem, aby stworzyć markę post-MeToo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here