Rochelle McLean i AJ McLean. Valerie Macon/Getty Images

AJ McLeana i żona w separacji Rochelle McLean nadal są ze sobą blisko i pracują nad swoim związkiem, pomimo separacji na początku tego roku.

„Nadal mieszkamy osobno, ale jesteśmy w trakcie terapii dla par. Jesteśmy w trakcie terapii indywidualnej. Rozmawiamy codziennie. Spędzamy razem więcej czasu” – powiedział 45-letni AJ o swoim związku z 42-letnią Rochelle we wtorek, 7 listopada, w odcinku Cheryl Burke‘S “Seks, kłamstwa i opalenizna natryskowa”podcast. „Musimy po prostu odbudować coś, czego nie było od początku”.

Członek Backstreet Boys przyznał, że zarówno on, jak i Rochelle – która pobrała się w 2011 roku – mieli własne problemy na początku swojego związku. Chociaż AJ nie skomentował zmagań swojego partnera, zauważył, że walka z uzależnieniami wywarła na niego ogromny wpływ. (Piosenkarka niedawno świętowała dwa lata trzeźwości.)

„Przyjechałem z bagażem, ona przyszła z bagażem. Ona miała traumę, ja miałem traumę. Nie byłem trzeźwy ani nawet nie gotowy, żeby być trzeźwy, ona zajmowała się swoimi własnymi gównami” – wyjaśnił AJ. „To był po prostu ciągły nacisk. Ona zamiatałaby swoje uczucia pod dywan, ja zrobiłbym to samo albo rzuciłbym się do butelki. Teraz poświęcono nam ten czas osobno, abyśmy naprawdę mogli się rozwijać, rozumieć i słuchać”.

Kalendarium związku AJ McLeana i żony Rochelle McLean z Backstreet Boys – 207

Powiązany: Kalendarium relacji AJ McLean i Rochelle McLean

AJ McLean i Rochelle McLean zawsze stawiają swoje małżeństwo na pierwszym miejscu – nawet po tymczasowej separacji. Chociaż para poznała się po raz pierwszy w 2008 roku, ich związek rozkwitł dopiero później. AJ poprosiła o to po raz pierwszy, gdy Rochelle pracowała jako kelnerka na Saddle Ranch w West Hollywood. Choć ona go odrzuciła […]

Podczas swojej uzdrawiającej podróży z Rochelle AJ powiedział, że poprawił także komunikację z córkami duetu, 10-letnim Elliotem i 6-letnim Lyricem. AJ przypisuje ścisłą więź swojej rodzinie akronimowi „luver”, który oznacza słuchaj, zrozum , bezbronność, empatia i powtarzam.

AJ McLean opowiada, że ​​on i jego żona Rochelle McLean, z którymi był w separacji, nadal rozmawiają codziennie pomimo separacji

Elliot McLean, AJ McLean, Lyric McLean, Rochelle DeAnna McLean i Denise McLean, wrzesień 2023 r. Bennett Raglin/Getty Images dla Rookie USA

„Jeśli ty i ja rozmawiamy, a ty mówisz mi o swoich uczuciach, potwierdzam twoje uczucia, słyszę twoje uczucia i okazuję empatię, ponieważ normalnie przekręciłbym to i zrobiłby to o mnie. Już nie” – udostępnił. „Luver to świetny sposób na komunikację nie tylko z partnerem, ale w ogóle z ludźmi. Miej empatię, słuchaj ich, [and] utwierdź swoje uczucia, ponieważ są to ich uczucia.”

W marcu 2023 roku AJ i Rochelle ogłosili, że postanowili na krótko rozstać się w nadziei na uratowanie swojego związku.

„Małżeństwo jest trudne, ale warto. Wspólnie zdecydowaliśmy się na czasową separację, aby pracować nad sobą i nad naszym małżeństwem w nadziei na zbudowanie silniejszej przyszłości” – powiedziała para Tygodnik „Nas”. we wspólnym oświadczeniu wydanym wówczas. „Plan jest taki, aby wrócić razem i nadal pielęgnować naszą miłość do siebie nawzajem i do naszej rodziny. W tej chwili prosimy o szacunek i prywatność. Rozstanie bez komentarza jest wystarczająco trudne. Proszę, bądź miły i pamiętaj, że w grę wchodzą dzieci”.

Źródło

Previous articleMigranci uciekają pieszo, zostawiając DZIECI w bagażniku samochodu, gdy żołnierze z Teksasu aresztują przemytnika ludzi zidentyfikowanego jako członek gangu Tango Blast
Next articleUAAP: LJay Gonzales nadal zdeterminowany pomimo nieudanej oferty FEU w Final Four

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here