Adam Kierowca dzieli się tym, co naprawdę czuje w związku z fanem wypowiadającym scenę w jego nadchodzącym filmie Ferrari.

“Co myślisz o [the] sceny wypadków? Wyglądały dla mnie dość surowo, drastycznie i, muszę przyznać, tandetnie” – an – zapytał członek publiczności podczas sesji pytań i odpowiedzi w niedzielę 12 listopada na pokazie filmu na polskim Festiwalu Filmowym Camerimage. “Co myślisz?”

Driver (39 l.) szybko uciszył krytykę: „Pieprz się, nie wiem? Następne pytanie.”

Przyjął Nagrodę Specjalną EnergaCamerimage dla Aktora na festiwalu filmowym oraz przedstawił Ferrari jako kandydaturę do Konkursu Głównego Camerimage – jak podaje Różnorodność.

Powiązany: Wszystko, co warto wiedzieć o dramacie „Ferrari” z Adamem Driverem w roli głównej

NEON/YouTube Adam Driver jest gotowy wcielić się w rolę Enzo Ferrari w nadchodzącym dramacie opowiadającym o włoskim przedsiębiorcy zajmującym się samochodami sportowymi. Ferrari opowiada historię tytana motoryzacji i tego, jak zaczął rozwijać swoją firmę samochodową po przejściu na emeryturę jako kierowca Formuły 1. Jednak Ferrari, biznesmen, stoi przed serią […]

Driver gra włoskiego przedsiębiorcę sportowego Enzo Ferrariego w dramacie biograficznym, w którym także występuje Penelope Cruz, Shailene Woodley I Patricka Dempseya. Jacka O’Connella, Sara Gadon I Gabriela Leona zaokrąglić Ferrari rzucać.

Akcja filmu rozgrywa się w 1957 roku i przedstawia historię Ferrari dołączającego do swojego zespołu wyścigowego w kultowym wyścigu Mille Miglia. Podczas wyścigu na dystansie 1500 km przez Włochy kierowca Alfonso de Portago przebił oponę w swoim sportowym samochodzie Ferrari i uderzył w tłum.

W ich wyniku zginęło dziewięć osób. Ferrari i producent opon zostali oskarżeni o nieumyślne spowodowanie śmierci, ale sprawa została oddalona.

Zwiastun długo oczekiwanego filmu został wypuszczony w sierpniu i zawierał kilka słów Drivera, zanim ekran zrobił się czarny: „Jeśli wsiądziesz do jednego z moich samochodów, wsiądziesz do niego, aby wygrać”.

Najbardziej oczekiwane filmy, które pojawią się tej jesieni Killers of the Flower Moon Marvels and More 358

Powiązany: Najbardziej oczekiwane filmy, które pojawią się tej jesieni

Miłośnicy kina, łączcie się: teraz, gdy temperatura spada, nie ma powodu czuć się winnym z powodu spędzania czasu w pomieszczeniach zamkniętych. Na szczęście tej jesieni na dużym (i małym!) ekranie pojawi się mnóstwo niesamowitych filmów. Niezależnie od tego, czy szukasz dramatu z gwiazdami, w który możesz się zanurzyć (patrz: Głupie pieniądze), czy thrillera erotycznego z odrobiną […]

Chociaż w filmie może się wydawać, że Driver prowadzi samochody, ujawnił, że w rzeczywistości nie wolno mu było kierować żadnymi samochodami na planie.

„Nie pozwolili mi prowadzić samochodu ze względów ubezpieczeniowych” – powiedział Driver podczas 80. dorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji w sierpniu. „Jak powiedziałem wcześniej, zrobienie filmu to cud i nie chcą, żebym dotykał najdroższej części filmu. [set].”

Na początku filmu kierowca wyznał, że za kierownicą siedzi wózek. „Ponownie nie powierzają mi małych elementów wyposażenia” – zażartował. „Duże elementy wyposażenia, takie jak kanapki, pozwolą mi sobie poradzić”.

Film reżyseruje Michaela Manna, który wcześniej reżyserował takie filmy jak Heat i Miami Vice. Mann (80 l.) od lat chciał nakręcić film o Ferrari i był konsultantem w sprawie Ford vs. Ferrari w 2019 r.

Ferrari wejdzie do kin 25 grudnia.Źródło

Previous articleScholz twierdzi, że jest gotowy do rozmów z Putinem
Next article„Jestem lepszym trenerem”: zapierająca dech w piersiach wypowiedź Eddiego, twierdzi, że kilka drużyn jest nim zainteresowani pomimo porażki Wallabies

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here