Aarona Rodgersa. Ilya S. Savenok/Getty Images dla Astona Martina

Aarona Rodgersa oczyścił atmosferę, czy przyniósł bongo na niedawny mecz New York Jets.

„Przede wszystkim to nie było bongo” – powiedział 39-letni Rodgers w piątek, 10 listopada, „Pokaz Pata McAfee” wygląd. „Schodziłem z boiska z moją Maestro Dobel Tequilą [ESPN Deportes sideline reporter] Johna Sutcliffe’a daje mi za każdym razem, gdy widzi mnie na poniedziałkowym meczu piłkarskim.

Rozgrywający wyjaśnił, że przygotowując się do opuszczenia murawy w czwartek, 9 listopada, usłyszał, jak „Brytyjczyk krzyczy” jego imię, które okazało się być jego przyjacielem Hugh Colesa. Kiedy Rodgers podszedł, aby przywitać się z 31-letnim Colesem, upuścił butelkę o wyjątkowym kształcie.

„Widzę Hugh, przytulam go, wycieram, idę go podnieść, ale coś wypada i tracę połowę tequili” – powiedział. „Więc krzycz do Johna, żeby przyniósł mi tequilę, krzycz do Maestro Dobela, krzycz do Hugh, krzycz do bong, wszędzie, ale to nie był jeden z nich”.

Najbardziej kontrowersyjne momenty Aarona Rodgersa na przestrzeni lat

Powiązany: Najbardziej kontrowersyjne momenty Aarona Rodgersa na przestrzeni lat

Aaron Rodgers to jeden z najlepszych rozgrywających w historii NFL, ale większość ludzi mówi o jego wybrykach poza boiskiem. Rodgers, który przez 18 sezonów był rozgrywającym drużyny Green Bay Packers, zanim dołączył do New York Jets w kwietniu 2023 r., w listopadzie znalazł się pod ostrzałem […]

Nagranie przedstawiające Rodgersa upuszczającego przedmiot stało się wirusowe i wywołało w Internecie falę teorii. Choć wielu użytkowników uważało, że sportowiec przyniósł na boisko bongo, Rodgers wyraził swoje rozczarowanie, że domysły nie były bardziej kreatywne.

„Te spiski są trochę słabe” – zażartował w piątek Rodgers. „Czuję, że powinno to być coś więcej, no wiesz, nasienie delfina, łzy Giganta lub coś lepszego”.

Ze swojej strony Sutcliffe potwierdził wersję Rodgersa własnym postem.

„Przyjechaliśmy do Nowego Jorku 🗽 i musiałem spotkać się z moim przyjacielem @AaronRodgers12, żeby razem wykrzyczeć „Moooooday Niiiight football” i dać mu prezent @maestrodobelmx @dobeltequila” – napisał reporter sportowy po hiszpańsku obok filmu, na którym on i Rogers udostępnili za pośrednictwem poczty elektronicznej. X w poniedziałek 6 listopada.

Pierwszy sezon Rodgersa w Jets rozpoczął się fatalnie. W pierwszym meczu sezonu 2023 na MetLife Stadium we wrześniu piłkarz doznał kontuzji kostki. Później potwierdzono, że Rodgers zerwał ścięgno Achillesa.

Największe kontrowersje w NFL na przestrzeni lat: Deflategate, protesty i nie tylko

Powiązany: Nie tylko deflacja! Największe kontrowersje wokół NFL od lat

Flaga na zabawie. Od Deflategate Toma Brady’ego po protesty Colina Kaepernicka dotyczące hymnu narodowego – liga NFL przez lata znajdowała się w centrum wielu kontrowersji. W 2016 roku Kaepernick wywołał debaty zarówno wśród fanów, jak i innych graczy, kiedy nie stanął do hymnu narodowego przed wyjściem na boisko z drużyną San Francisco 49ers. […]

„Dziękuję każdej osobie, która się skontaktowała, zadzwoniła, wysłała SMS-a, wysłała wiadomość prywatną, połączyła się przez znajomego itp. To wiele dla mnie znaczyło i postaram się wkrótce skontaktować z wami wszystkimi 🥹❤️, ” – napisał na Instagramie 13 września, przerywając milczenie w sprawie kontuzji, która wyglądała na kończącą sezon. „Jestem całkowicie załamana i przeżywam wszystkie emocje, ale jestem głęboko poruszona i upokorzona wsparciem i miłością. 💔.”

Na początku tygodnia Rodgers powiedział, że robi postępy w powrocie na boisko raczej wcześniej niż później. Podczas rozmowy z Derwina Jamesa27-letni ochroniarz Los Angeles Chargers zapytał Rodgersa, kiedy planuje wrócić. Rodgers poklepał Jamesa po plecach i zażartował: „Daj mi kilka tygodni”.Źródło

Previous articleThirsty Monkey Jacob Najjar: Trzech oskarżonych o rzekome porwanie
Next articleJoy Taylor mówi, że zespół NFC North powinien „przejść” po swoim QB

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here